• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum
XF2 - Editör üstü uyarı sistemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE

XenForo 2 XF2 - Editör üstü uyarı sistemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE 2.0.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

❝ Tabi Tabi ❞
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XF2 - Editör üstü uyarı ssitemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE - XF2 - Editör üstü uyarı ssitemi - [xFT] Message Above Editor-TÜRKÇE

XF2 - Editör üstü uyarı sitemi - [xFT] Message Above Editor
Xenforo 2 için kodlanan ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir eklentidir.​
Eklentinin kısaca editör üstünde bilgi,uyarı,açıklama metni yazılabilen bir blok oluşturmaktadır.​
[xFT] Message Above Editor Özellikleri,
  • Kullanıcı diline dayalı özel mesajlar eklenebilir.
  • Konularda hızlı...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Turkgucu21

Sabit kullanıcı
xF kullanıcı
Benim amacım x forumdaki dışarıya giden, linklere lınk kısaltma eklemekti, link kısaltma kodunu PAGE_CONTAINER eklediğimde bütün sitedeki link çıkışlarını etkiliyordu. Bende

<xf:if is="$xf.visitor.user_id">
<xf:if is="$forum.node_id == x">
</xf:if>

bu kodları kullandım birinci if sadece misafirlere göster demek ikinci if ise x foruma girince göster demek asılında etiket arkadaşın dediği benim işimi görürdü duyuru olarakta yapabilirdim ama sana yaramaz eğerki editörün üstüne not eklemekte sen bu kodlar ile yapabilirsin.

Kasper

xFanatik
xF kullanıcı
Benim amacım x forumdaki dışarıya giden, linklere lınk kısaltma eklemekti, link kısaltma kodunu PAGE_CONTAINER eklediğimde bütün sitedeki link çıkışlarını etkiliyordu. Bende
<xf:if is="$xf.visitor.user_id">
<xf:if is="$forum.node_id == x">

bu kodları kullandım birinci if sadece misafirlere göster demek ikinci if ise x foruma girince göster demek asılında etiket arkadaşın dediği benim işimi görürdü duyuru olarakta yapabilirdim ama sana yaramaz eğerki editörün üstüne not eklemekte sen bu kodlar ile yapabilirsin.
benim istediğmse şu x forumada farklı uyarı yazıları a forumda farklı d forumda farklı olucak.
eklentiyi kodlayana mesaj yazsaydınız daha iyi olmazmıydı

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
942
Kullanıcılar
896
Son üye
interaktif.deniz