Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 Banlanan üyenin ban sebebini profilinde nasıl gösteririz ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
XF2 v. da banlanan üyelerin ban sebeblerini üyelerin profillerin de görünmesini nasıl sağlarız? Eklentisi araştırdığım kadarıyla yok galiba. Ya da ben denk gelmedim :)

Önerileriniz nedir tam olarak?

XF2 v. da banlanan üyelerin ban sebeblerini üyelerin profillerin de görünmesini nasıl sağlarız? Eklentisi araştırdığım kadarıyla yok galiba. Ya da ben denk gelmedim :)

Banlanan kullanıcının yetki olayını hallettiniz mi? kayıtlı kullanıcı sorunu vardı. Yaptıysanız nasıl yaptınız bilgi verir misiniz?

admin cp kayıtlı kullanıcı seçeneklerinde Ranks istifine izin ver işaretlemezsenız banlanan uye rankı dırekt banlanmıs ranka donusuyor

Konu günceldir**

Bunu görünümü sadece acp yapılamaktadır. Bunu tüm kullanıcılarının görmesi mantıklı değil ve sakıncalıdır bence.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.