Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XF2.2.10 Konu Üstünde Bulunan Ayarlar Görünmüyor

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Yeni bir foruma 2.2.10 Patch sürümünü kurmuştum ama, yönetici olarak konuların sağ üstünde bulunan yönetici seçenekleri görünmüyor.

Tuaf ki eklediğim bazı eklentiler de bile işlevsellik yok. Kullanıcı gruplarından ayarlarını açmama rağmen bir gelişme görünmüyor.

Tam olarak sorun problem nerede çözemedim :) netr0n netr0n hocam.

Admin Panelde bir hata felan da yok.

1663256584682.png

Son düzenleme:

Nasıl yapılır ? XF2.2.10 Konu Üstünde Bulunan Ayarlar Görünmüyor

Evet, bazen extra.less içerisine eklediğimiz kodlar farklı alanlara da etki edebiliyor. Bunu gözden kaçırabiliyor kullanıcılar.

Bir alandaki butonları gizlemek için aşağıdaki kod girilmiş ve o da diğer alanlarda sorun çıkarmış.

Less:
.button.button--link, a.button.button--link {
    display: none;
}
Eklentiler ve zamanlama ayarları görevini yerine getirmiyorsa heleki sayaçlar v.b şeyler çalışmıyor bazı butonlar altı boş çıkıyorsa.. kurulum yapılan hosting xf destekli değildir demektir.. ( gerçekten desteklemiyordur.. )

Haricinde eksra bir sorun problem varsa başka tür bunu net belirtirseniz çözülür ..

Eklentiler ve zamanlama ayarları görevini yerine getirmiyorsa heleki sayaçlar v.b şeyler çalışmıyor bazı butonlar altı boş çıkıyorsa.. kurulum yapılan hosting xf destekli değildir demektir.. ( gerçekten desteklemiyordur.. )

Haricinde eksra bir sorun problem varsa başka tür bunu net belirtirseniz çözülür ..

Alakası yok aynı sunucu üzerin de bir başka forum sitem var. Herşey saat gibi çalışıyor. ( XF 2.2.3 )

Bu bahsettiğim de 2.2.10 patch sürümü admin panelin de hata vs yokken konuların sağ üstündeki admin görevleri yok bomboş :) netr0n netr0n hocam :)

Senin ekran attığın kısım geçen akşamki baktığın forumda yok görünmüyor hiç :)

Alakası yok aynı sunucu üzerin de bir başka forum sitem var. Herşey saat gibi çalışıyor. ( XF 2.2.3 )

Bu bahsettiğim de 2.2.10 patch sürümü admin panelin de hata vs yokken konuların sağ üstündeki admin görevleri yok bomboş :) netr0n netr0n hocam :)

Senin ekran attığın kısım geçen akşamki baktığın forumda yok görünmüyor hiç :)
Ben aynı sorunu bir hosting aldığımda desteklemediği için yaşamıştım valla çok benzer bir durum ondan dedim.. tamam teşekkür ederim kaale alıp geri döndünüz için.. ?

Ben aynı sorunu bir hosting aldığımda desteklemediği için yaşamıştım valla çok benzer bir durum ondan dedim.. tamam teşekkür ederim kaale alıp geri döndünüz için.. ?

}

Sorun bundan kaynaklıymış. Sağolsun netron hocam çözdü.

Evet, bazen extra.less içerisine eklediğimiz kodlar farklı alanlara da etki edebiliyor. Bunu gözden kaçırabiliyor kullanıcılar.

Bir alandaki butonları gizlemek için aşağıdaki kod girilmiş ve o da diğer alanlarda sorun çıkarmış.

Less:
}

• Beğen
Tepkiler: Sis
Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.