Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xf seo

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Kasper

xFanatik
Kullanıcı
arkadaşlar sitemde seo da sıkıntı var gbii mybb de iken çok özel kodlattığımız vede kendi düzenlemelerimle çok özel bir seo vardı bir konuyu açtığımızda paylaştığımız konu 1 saat içersinde diyelimki turbobit.net account diye konu başlığımız var
aynı başlıktan benzer sitelerdede var onlar bizden diyelimki 2 gün öncede açmış olsada konuyu googlede 1 saat içersinde
bizim konu hepsinin üstünde yer alıyordu xf ye geççtiğimiz zamandan beri ne paylaşırsak bi türlü index alamıyor konularımız
bunun için bi çare yardım istiyorum sizlerden teşekkürler.

Bu geçiş sırasında eski linkleriniz ne oldu acaba ? Birde site linkini ekler misin profiline bakalım...

Link yapınıza bir değişim olması yani. Google webmaster tools bakın bakalım hatalar ne durumda.
Eğer sorun yok hata yok ise muhtemel google bu değişimi yadırgamış olabilir en kuvvetli ihtimal tabi yok xen seo bence gayet iyi durumda bu dorumda 5 dakika bile olmadan index aldığını biliyorum konunu
Yani google rahatsız edici bir şey illaha vardır bunları bulmalısınız yada google dikkatini çekici hareketler yapıp eski yerinizi geri almalısınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.