Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xf 2 striking style - görüş ve hata bildirim konusu

Bir önceki tema xen'e yakışmıyordu. Yerinde bir karar olmuş. Site hafiflemiş gibi. Ellerinize sağlık

Şu an kullanılan tema zaten o temadır ve eskidi desek yeridir yani :D

Şu an kullanılan tema zaten o temadır ve eskidi desek yeridir yani :D
üyelerin kullanımına diyorum :))

yeniyıl geliyor yoksa yeni yılın temasımı bu siz hep bole onemli zamanlarda yenilikle baslarsınız yenilik yaparsınız ondan dedim ustad

Üye kullanımı derken sanırım dağıtılmasını soruyorsunuz eğer öyle ise malesef dagıtılmayacak.
Yeni temaya gelince xenforo için bir çalışmam yok uzunca bir zamandır xenforo 2 ile uğraşıyorum, ve kararlı bir sürüm çıkmadan onun içinde bir tema yapamıyorum ne yazık ki. Yani şu sıralar yeni bir tema yok ne yazık ki...

Yazmayayım dedim ama; Madem böyle bir konu açılmış :) Anasayfada gözüken Son Konu manşeti fazlalık. Çünkü Ana sayfada zaten istatistik mevcut. Son eklenen Konuları zaten gösteriyor.:)

Yazmayayım dedim ama; Madem böyle bir konu açılmış :) Anasayfada gözüken Son Konu manşeti fazlalık. Çünkü Ana sayfada zaten istatistik mevcut. Son eklenen Konuları zaten gösteriyor.:)

Kullanıcılara uygulamayı göstermek amaçlı ve sadece son konu çekmez. ;)

Arkadaşlar tema yıllandır artık :D Zaten temanın aynısının başka forumlarda kullanılması bu temanın gelişimi tamemen engelledi ve xen 2 nedeni ilede yeni bir çalışma yapılmadı sanırım xen 1 için artık bir çalışmada yapılmayacaktır şu an ki fikrim bu ;) ...

Arkadaşlar tema yıllandır artık :D Zaten temanın aynısının başka forumlarda kullanılması bu temanın gelişimi tamemen engelledi ve xen 2 nedeni ilede yeni bir çalışma yapılmadı sanırım xen 1 için artık bir çalışmada yapılmayacaktır şu an ki fikrim bu ;) ...
ben değiştirmeyi dusunmuyorum şimdilik iyide stabil gelene kadar xf1 daha uygun gıbı galiyor

ayrıca xf 2017 almayı dusundum fakat malesef alamadım aslında duzun bir defauld tema arıyorum bulamadım malesef hep katkılı

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.