Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xF 2 Neden Temaları Çıkmıyor ?

Turkgucu21

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, bayadır bekliyorum ama, xF 1 için yazılan temalar hala 2'ye çevrilmiş tema hiç yok bunun sebebi nedir? Neden temalar çıkmıyor?

Ne yazık ki bu kadar hızlı gelişmesini beklemeyin. Bu süreç aylar,yıllar bile alabilir.

Turkgucu21 Turkgucu21 bunda bu kadar büyütecek bir şey göremiyorum ben. Sonuçta ücret verip kullanılan bir yazılım bu. Ben olsam ben de emin olana kadar güncellemeye devam ederim. Ne kadar güvenli, hatasız o kadar iyi. Mike bunu şimdi indirmeye sunsa, 1000/2000 hata alsa, bir sürü şikayet gitse veya buna benzer olumsuz şeyler ile karşılaşsa daha mı iyi?

Sadece sabırlı ol ve kararlı sürümü bekle. Bu aceleniz nedir? Sana göre ekmek kapısı, onlara göre ne? Onlarda şirket çalıştırıyor ve şu bir gerçek o şirket senin ekmek kapından daha fazla gidere sahip :)

haklısın, ama insan bian önce çıkmasını istiyor.

"bir an" önce çıkmasını istiyorsun da hatalarıyla ne yapacaksın? Anladığım ve gördüğüm kadarıyla kod da yazamıyorsun sen :) bence sabırlı ol ve bekle. Bizim de başımızı belaya sokma :p

"bir an" önce çıkmasını istiyorsun da hatalarıyla ne yapacaksın? Anladığım ve gördüğüm kadarıyla kod da yazamıyorsun sen :) bence sabırlı ol ve bekle. Bizim de başımızı belaya sokma :p
yazabilsem zaten hemen kendim tema yapardım ama malesef...

themehouse.com ui.x temasını 2 çevirmiş daha satışa çıkmamış ama yakında eklerler. UI.X 2

Beta aşamasında kimse tema kodlamak istemez ki, sürekli değişen alanları olur betanın sürekli bir yazılımı da güncellemenin kodlayan kişi açısından zor olacağı aşikar kararlı sürüm çıktıktan sonra patlama yapar :)

Tabiki ondan dolayı temalar çıkmıyor nasıl düşünemedim, kafamdaki soru işareti gitti :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.