Çözüldü XF 2.0 Footer Düzenleme Copyright Silme

Tuğ-han

Banned
Yasaklı
Web sitesi
kemalisteam.com
Merhaba Arkadaşlar Xenforo 2.0'da Footer kısmını nasıl düzenlerim Türkçe dil dosyası yükledikten sonra forumumun altında "Türkçe XenForo 2 By eTiKeT™ 2017"
Böyle bir yazı oluştu bunu nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar :)
eTiKeT'e selamlar :D

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Kullanım yükümlükleri;
  • Çevirinin footer alanında xenforo.gen.tr bilgi metni ve linki bulunmaktadır. Bu link değiştirilemez kaldırılamaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2 için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • izinsiz kaynak belirtmek zorunluluğu ile dağıtılabilir!
  • İçeriğinde gizlenmiş,kullanıcılar tarafında görülebilir reklam v.s içermemektedir.
  • Bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği,admincp alanına yardım amaçlı bazı makalelerin linkleri eklenmiştir.
  • Bu Türkçe çeviri izinsiz değiştirilemez,düzenlenemez.

Momentum

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Merhabalar, öncelikle türkçe yama desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Yalnız söylemek istediğim şudur hocam bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği alanlara yardım amaçlı yazdım demişsiniz ama normal kullanıcılarda görebiliyor bunları? bununla alakalı yardımcı olursanız sevinirim.

Ek olarak şunuda eklemek istiyorum ben sadece anasayfa footer kısmında bulunan "Türkçe XenForo 2 By eTiKeT™ 2017" bu yazıyı kaldırmak istiyorum.

Son düzenleme:

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.rckolik.com