Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xevforo 2 eklenti Sorunu

btchunter

Kullanıcı
Kullanıcı
Admın panelınde eklentı yapmak ıstedıgımde eklentı yukle butonu olmadıgını gordum eklentı yapamıyorum. bu sorunu nasıl cozerım yardımcı olurmusunuz.

sunucu aldıgım fırma root olmama ızın vermıyor paylasımlı bır sunucu kullanıyormusum. bunun baska bır çözümü varmı

etiket arkadasımız cevabını verdı , sizin söyledıgınız bu sabaha kadar o sekılde yapıyordum ama artık root lu gırıs yaparak yukleme yapılıyormus. işimiz zor bundan sonra,.

etiket arkadasımız cevabını verdı , sizin söyledıgınız bu sabaha kadar o sekılde yapıyordum ama artık root lu gırıs yaparak yukleme yapılıyormus. işimiz zor bundan sonra,.

Yalnız bunun root olma ile alakası yok. Siz xenforo dosyalarına terminal alanından erişim yapacaksınız. Bunun için phpstorm kullanıp tools>>deployment>>configuration alanından ftp bilgilerini girip xenforo dizinine geldiğinizde terminal alınını çalıştıracaksınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.