Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenTurk Modern Premium Theme

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
Temanızı Siz Yönetin!
ayar1.png

Tema ayarlarınızdan;
- Header Genişliğini,
- Alt Navigasyon Görünümünü,
- Sidebar Ayarlarını,
- Arama Butonu stilini,
- Forumunuza özel Scrollbar'ı,
- Yükleme Barını,
- Postbitte Konuyu Başlatan üyeyi gösteren ibareyi,
- Sabit Konular Ayracını,
- Yükleme Barını,
- İstatistik Alanını,
- Kategori Hover Efektini ve Konu Yok Uyarısını özelleştirebilirsiniz üstelik gelecek güncellemeler ile daha çok özelleştirme seçeneğini sizlere sunacağız.

23.png

Ziyaretçilere Link Gizleme Ayarı
Temamıza entegre sistem ile ziyaretçilere;
- Ziyaretçilere Linkleri Gizle,
- Ziyaretçilere Resimleri Gizle,
- Ziyaretçilere Kodları Gizle,
- Dosya Eklerini Ziyaretçilere Gizle,
- Ziyaretçilere Alıntı Bloğunu Gizle,
- Ziyaretçilere Spoiler Gizle özelliklerini temanızın panelinden düzenleyebilirsiniz.

Fonksiyonel ayarlamalar temaya dahil olmasaydı vallahi çakma tema yorumu yapıp yerden yere vuracaktım uzun uzun yazacaktım çünkü bütün temalar birbirinin aynısı renkleri farklı sadece .. yönetmelik ayar dahil edilmesi fark yapıyor arayı açıyor :D emeğine sağlık fiyatında gideri var hayırlı pazarlar diyelim o halde

Lim10Ata

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Fonksiyonel ayarlamalar temaya dahil olmasaydı vallahi çakma tema yorumu yapıp yerden yere vuracaktım uzun uzun yazacaktım çünkü bütün temalar birbirinin aynısı renkleri farklı sadece .. yönetmelik ayar dahil edilmesi fark yapıyor arayı açıyor :D emeğine sağlık fiyatında gideri var hayırlı pazarlar diyelim o halde
Header ve footer alanı kesinlikle hepsi benzer :)

Mesaj alanında ki düzen ve profil sayfası ile farklı bir şeyler yapmaya çalıştık sanırım dikkatinizi çekmedi
6.png

7.png

Yorumunuz içn teşekkür ederim 1 adet bu temanın farklı versiyonu daha çıkacak oyun forumlarına yönelik ardından bambaşka bir şey ile gelmeye hazırlanıyorum :)

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
Header ve footer alanı kesinlikle hepsi benzer :)

Mesaj alanında ki düzen ve profil sayfası ile farklı bir şeyler yapmaya çalıştık sanırım dikkatinizi çekmedi
6.png

7.png

Yorumunuz içn teşekkür ederim 1 adet bu temanın farklı versiyonu daha çıkacak oyun forumlarına yönelik ardından bambaşka bir şey ile gelmeye hazırlanıyorum :)
Hayır yanlış anlamayın inceledim gayet başarılısınız tebrik ederim.. Çok ufaktan size hata dönüşleri olacaktır pc ekranı tarayıcı ve mobil ekran boyutuna göre farklı ince hatalar var misal footer alanında yazılarda taşma vardı.. siz müşterilerinize sunduğunuz herşeyin geri dönüşünü alır düzenlersiniz zaten.. Misal ben bir ekran resimi atayım çok önemli birşey değil ufak defek şeyler bunlar ama estetiklik önemli tabi..

Dün baktığımda taşma vardı footer'da şuan yok düzenlemişsin.. Yukarıda yazdığım bold alanlı resim atayım olayı çözülmüş :D

Hadi kolay gelsin böyle şeyler yapın ya lazım piyasaya

Lim10Ata

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Hayır yanlış anlamayın inceledim gayet başarılısınız tebrik ederim.. Çok ufaktan size hata dönüşleri olacaktır pc ekranı tarayıcı ve mobil ekran boyutuna göre farklı ince hatalar var misal footer alanında yazılarda taşma vardı.. siz müşterilerinize sunduğunuz herşeyin geri dönüşünü alır düzenlersiniz zaten.. Misal ben bir ekran resimi atayım çok önemli birşey değil ufak defek şeyler bunlar ama estetiklik önemli tabi..

Dün baktığımda taşma vardı footer'da şuan yok düzenlemişsin.. Yukarıda yazdığım bold alanlı resim atayım olayı çözülmüş :D

Hadi kolay gelsin böyle şeyler yapın ya lazım piyasaya
Hiç yanlış anlamadım hatta mutlu oldum çok teşekkür ederim. Kaymalar aslında final sürümünde yoktu fakat demoyu yanlış yüklemişim o sorunu düzelttim. İyi dileklerin için teşekkürler :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar