Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xentrader_2.1.1 ticaret eklentisi hatası

sokrates

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar , XenTrader_2.1.1 eklentisini foruma kurdum ancak tüm ayarları yapmama rağmen hiçbir şekilde aktif hale sokamadım Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. En azından çalışan bir ticaret eklentisi işimi görecektir sanırım. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Kontrol ettim. 1.5 sürüm için kullanılabilir deniyor. Eğer ekran görüntüsü eklersen yapımcıya ileteyim. Geliştirsin?

Kontrol ettim. 1.5 sürüm için kullanılabilir deniyor. Eğer ekran görüntüsü eklersen yapımcıya ileteyim. Geliştirsin?
Olur birazdan göndereyim ancak kimbilir ne zaman dönüş yaparlar :) Alternatif ticaret eklentisi mevcut değil mi acaba ? Sır gibi saklanıyor herhalde hiçbiryerde bulamadım

Şimdilik XenForo sitesinde ben bulamadım. Bulan arkadaş veya gözden kaçırdığım eklenti varsa paylaşırsa onda da yardımcı olurum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.