Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenith Teması Kurulumunu Yapamıyorum.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

BurakT

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
UI.X 2.0.5 eklentisi yükledim, ana temayı normal olarak yükleyip child versiyonunu da alt tema olarak yükledim. Fakat xenith gözükmesi gerektiği gibi gözükmüyor. Header saçma sapan duruyor.

Xenforo sürümüm: 2.1.2
7455

Son düzenleme:
Admincp->görünüm ve diller->tema özellikleri alanından temanızın özelliklerine bakın oradan ayarlanır her şey.
Hocam sanırım alt temayla alakalı ya mesela ayarlarda font bölümünde o ayarın üst temaya uygulanmayacağı söyleniyor.

Sadece header değil, mesela font da olması gerektiğinden farklı. Alt temayı yanlış kurmuş olabilir miyim? Yada bu eklentiyle alakalı bir bölümde olabilir. Ne yapacağımı anlamadım.

Yani o tema hakkında inanın bilgim yok. Theme House üzerinden destek almanız daha doğru olur en azından temayı yapan onlar net bilgi alırsınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.