Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XGTPostbit v1

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XGTPostbit v1 1.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
oooo gelmiş yine birşeyler. :) Eline sağlık şahane duruyor.

netr0n netr0n hocam mail onayı yapmayanlar forumdaki içerikleri göremesin eklentisini yapacaktık geçen ay hatırlatın demiştin :)

Var mı bi gelişme ? :)

netr0n netr0n hocam mail onayı yapmayanlar forumdaki içerikleri göremesin eklentisini yapacaktık geçen ay hatırlatın demiştin :)

Tamam ilk fırsatta paylaşalım.

• Sev
Tepkiler: Sis

• Sev
Tepkiler: Sis
Merhaba,

R10'da üyelik yaşı diye bir şey var, altta bir profilin bilgisini de resim olarak ekliyorum. Böyle bir eklenti üretmeniz mümkün olabilir mi?

1662202849078.png
Hem avatar etrafına hem de bir rozet olarak getiriyor. Üyenin forum alanında, profil alanında bu bilgilerin görünmesi güzel bir görüntü oluşturur diye düşünüyorum.

Değerlendirmeniz temennisiyle.

Merhaba,

R10'da üyelik yaşı diye bir şey var, altta bir profilin bilgisini de resim olarak ekliyorum. Böyle bir eklenti üretmeniz mümkün olabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 20736
Hem avatar etrafına hem de bir rozet olarak getiriyor. Üyenin forum alanında, profil alanında bu bilgilerin görünmesi güzel bir görüntü oluşturur diye düşünüyorum.

Revize.

Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 20736

r10 tasarımı ile xenforo tasarımı arasında farklar var. Birebiri yapılabilir mi tabii ki yapılır. Ama yapının da ranklarında tasarımsal değişikliğe ihtiyacı var. Bu postbit eklentisinde ve xenforo'un postbit alanı böyle bir tasarımda değil ve r10'da üyelerin forum yaşlarında hesaplama olarak uçurum fark var. Mesela 14 yıl 11 aydır üye olan biri de 10+ yıllık üye ibaresini alıyor. Yani kişi 11 yıldır üye ise de 10, 14 yıl üye ise de 10. Yani 15+ ibaresini alması için üye 5 yıl daha bekleyecek. Biz bunu daha sonraki postbit eklentisinde mantıklı hale getirip yine aradaki uzaklığı da düşünerek hazırlarız. :)

Ben harici olarak şöyle bir şey yapacağım.

postbitlocalAge1.gif.gif forumyasi3.jpg

Bu tüm xenforo sürümlerinde xgt postbit v1 eklentisi olsun olmasın sorunsuz çalışacak ama bundan sonraki v2 postbit tasarımında yapıyı dediğiniz o yapıya çevirip oradaki görüntüye benzer bir şey yaparız.

Bu eklentiyi de bittiğinde paylaşırız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.