Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XGTPostbit v1

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XGTPostbit v1 1.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Admin kontrol paneli >> Görünüm ve diller >> Temalarınız >> İlgili tema >> Tema özellikleri >> Mesajlar >> Mesaj alanı kullanıcı bilgileri >> Alanından istediklerinizi açabilirsiniz.

Admin kontrol paneli >> Görünüm ve diller >> Temalarınız >> İlgili tema >> Tema özellikleri >> Mesajlar >> Mesaj alanı kullanıcı bilgileri >> Alanından istediklerinizi açabilirsiniz.
Hocam merhaba eklentiyi kurdum.

Alan çok küçük geldi 200px yükselttim. Ama logonun boyutunu nerden yükselteceğiz bulamadım. 96px çok küçük. Bunu nasıl büyütebilirim

Hocam merhaba eklentiyi kurdum.

Alan çok küçük geldi 200px yükselttim. Ama logonun boyutunu nerden yükselteceğiz bulamadım. 96px çok küçük. Bunu nasıl büyütebilirim

O zaman kendi tasarımınızı kendiniz yapacaksınız. Aşağıya bir bağlantı bıraktım gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

1709284074949.png

netr0n netr0n Eline sağlık güzel bunu kurdğumda çevrimiçi yazısı avatarın üstüne kalıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 25542

netr0n netr0n Eline sağlık güzel bunu kurdğumda çevrimiçi yazısı avatarın üstüne kalıyor.
Bu kodları extra.less şablonuna ekleyip deneyin hocam

CSS:
.message-avatar-wrapper .message-avatar-online-label {
    top: 140px;
    left: 45px;
}

Mobil görünüm için bunlarıda extra.less şablonuna ekleyin
CSS:
.message-avatar-wrapper .message-avatar-online:before {
    font-size: 20px;
    margin-right: 65px;
}

.message-avatar-wrapper .message-avatar-offline:before {
    font-size: 20px;
    margin-right: 65px;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.