Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Xenistatistik - Forum istatistik sistemi [Silindi]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu eklenti XF-2 için.

Bir de site linki yada Ekran Görüntüsü olmadan nasıl yardım almayı düşünüyorsun?
Xf2.0 Kullanıyorum Zaten

Hocam Tema Değiştirince Düzeldi Ama şimide kutucuk renkleri Siyah Beyaz Forumda 2 tema kullanıyoruz birisi UI.X Light Diğeri UI.X Dark
http://i.hizliresim.com/1Erjz1.jpg
1Erjz1.jpg

Eklentinin açılış hızını etkilemesiyle ilgili bir şeyler yapılabilir mi acaba?

Eklentinin açılış hızını etkilemesiyle ilgili bir şeyler yapılabilir mi acaba?

Eğer 10 konudan fazla gösterim yapıyorsanız bu sayıyı 10'a düşürün. Sebebi ise her yenileme de sorgu sayısını da arttırmış oluyorsunuz. XenForo zaten hızlı bir sistem o yüzden 10 konu gösterimi sayfa hızıyla da uyumlu çalışıyor ;)

Tamam Sn. netr0n netr0n, bu şekilde bir deneyeceğim.
Fakat yine de İkon eklentisi ile ilgili bir iyileştirme yapılabilir diye düşünüyorum. :)

Bir iki site açılış hız testi sitesinde ikon yollarıyla ilgili uyarılarda bulunuyor çünkü..

Saygılar

Sn. eTiKeT™ eTiKeT™, daha önce istatistik eklentisinin site açılış hızını doğal olarak etkilediğini belirtmiştim.
Bununla ilgili şöyle bir şey aklıma geldi; site tam olarak yüklendikten sonra bu eklentinin çalışmasını sağlarsak sanırım sorun olarak gördüğümüz durum ortadan kalkacaktır.

Site hızlı bir şekilde açılır, sonrasında 1 sn içinde de zaten sorguları bitirip listeliyor.
Açılış hızına en az etki edecek şekilde çalışmasını sağlayabilirsek çok güzel olacak. :rolleyes:

Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.