Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Xenistatistik - Forum istatistik sistemi [Silindi]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

Yeni Mesajlar ve Son Konular alanlarındaki Cevaplar: 0 ifadelerinde sadece sayılar kalacak şekilde nasıl yapabilirim?
Çok yeri araştırdım fakat bulamadım. Resimde belirttiğim Cevaplar: ifadeleri kaldırmak istiyorum.

istatistik.png

Teşekkürler.

Merhabalar,

Yeni Mesajlar ve Son Konular alanlarındaki Cevaplar: 0 ifadelerinde sadece sayılar kalacak şekilde nasıl yapabilirim?
Çok yeri araştırdım fakat bulamadım. Resimde belirttiğim Cevaplar: ifadeleri kaldırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 3056

Teşekkürler.
extra.less şablonuna ekleyin:

Kod:
.XenistatikGovde dt {
    display: none;
}

Eklentinin son hâli bul şekilde..
Cevaplar kaldırılıp sayılar ortalandı.

Bu eklentiyi daha da geliştirmek adına bir talebim olsa; Konu alanından önce Forum adını da ekleyebilir miyiz?
Mobil girişlerinde yine sadece Konu görünmesi iyi.

Teşekkürler.

ista.png

Ugur Ugur kardeşim kullandığım UI.X güncellemesi sonrası orijinal temada olmayan “reply” diye bir satır geldi. Pc ve cep telefonlarında sorun değilde iPad gibi bazı ekranlar şu şekilde sütunlar kaymış durumda. Bu ilave satırı mobilde nasıl gizleyebiliriz.

Ekli dosyalar

• DF811925-39A7-4F58-81AA-D6121C247A7D.png
    DF811925-39A7-4F58-81AA-D6121C247A7D.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.