Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Onay sonrası :) durum ne peki ?
Sms onaylamadan önce başka bir konuya tepki vermiştim indirmekten vazgeçmiştim.. sonra buraya gelip indirmek istemiştim tepki verip.. bana 24 saatte bir indirme hakkınız olduğunu söyledi indirtmedi.. daha sonra sms onayı aldım ama.. bence bu sorun abi.. siz daha iyi bilirsiniz bu işleri ama dosya indirmeyle değil tepkiyle alakalı bir kısıtlama koyuyor sistem.. beğeni tepkisini verince sistem onu indirdi sayıyor.. bilgisini vermiş olayım..

birde bu uygulama ile ilgili bir sorum var indirdim kurdum.. benim kendi deneğim tüm gruplarda test kullanıcı adındaki üyeliğimle kendi sitemde denedim.. hiç bir sorun problem yaşamadım on numara çalışıyor... bazı üyeler olmuyor çalışmıyor diyor... acaba bu telefon modelleri taraayıcı v.s değişkenlikmi gösteriyor.. ? konu içlerinde baktım yorumlara mesela iphonede falan çalışma olayı olmayaca biliyormuş galiba android akıllı normal kullanandada bu çalışmama sorunu oluyorsa .. bunun olayı telefonların modelimi.. pc'de sıfır sıkıntı mobilde sıkıntı sanırım karışık bir durum .. tam bir açıklaması yok galiba..

eklentiyi indirmek ne kadar zor ya begenmediğim yer kalmadı

eklentiyi indirmek ne kadar zor ya begenmediğim yer kalmadı
Bu konuda kullanıcıların yaptığı en büyük hata forumun işleyişine bakmamaları. Her forumun kendine özgü getirmiş olduğu kurallar vardır.

İşinizi görecektir:

Bu konuda kullanıcıların yaptığı en büyük hata forumun işleyişine bakmamaları. Her forumun kendine özgü getirmiş olduğu kurallar vardır.

İşinizi görecektir:

Tesekkür ederim :)

Çok faydalı eklenti. Teşekkürler. Rengi acayip sırıtıyor. Renk değiştirme işlemini nasıl yapabilirim? Yeşil renk bariz dikkat bozucu

renk konusunu bende yapamadım yeşil rengi değiştirmek istiyorum

Thank you very much, that's really not a bad idea.

It would be awesome for the profile messages.

Thought that would be for voice messages, the voice is simply converted to text. German doesn't work either... therefore not usable.

Thought that would be for voice messages, the voice is simply converted to text. German doesn't work either... therefore not usable.
I don't speak German so I can't test it and I don't know which browser you're using.

Supported browsers:

browser.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.