Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Benim site ingilizce , burada calistigi gibi calissaydi benim sitede yeterliydi ama saglik olsun zaman ayirdiniz icin tesekkurler.

Yine patlatmışsınız bombayı hocam :) Elinize sağlık ;)

Ellerinize sağlık teşekkür ederiz netron.

Tevfik Tevfik iPhone başa bela her yerde bir sıkıntısı var İlla ?

Müthiş bir eklenti teşekkürler

netr0n netr0n kardes sizin sitede super calisiyor (ingilizce olarak) benim sitede niye calismiyor anlamadim . Yaptigim islem su eklentiyi kurdum , eklentilerden etkinlestirdim ve kullanici gurubundan yetki verdim. Mikrofona basinca izin istedi onada ok dedim .Mikrofona birkez basip cektim konustum kendiliginden konusma bitince durdu. Hersey tamam sadece konuya yazmiyor acaba baska biryerden ayar gerekiyormu xenforodan yada cepden biryerden?

Bunu birebir sitenizde görmek lazım. Özelden bir admin girişi atarsanız bakabilirim duruma.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.