Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XenForo Yazmak İçin Konuş Eklentisi 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Eklenti icin tesekkurler super bir fikir .Xenforo 2.2.2 de Eklentiyi kurdum aktif ettim ve izinimi de verdim. Mikrofona basiyorum konusuyorum ve birakiyorum ama cevap bolumune hicbirsey yazmiyor.

2.1 için uyumlu mu?

Abicim eline emeğine sağlık harika bir eklenti olmuş,

Fakat iPhone'da sorun mu var? Ben mi yapamadım. Cevap Yaz'ın hemen yanında çıktı simge ama tıklıyorum olmuyor, mesaj alanına geliyorum tıklıyorum olmuyor, basılı tutmaya çalışıyorum dosya ekle alanını seçmeye çalışıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim abi?
Iphone cihazlar da desteklemiyor safari daha tanımlamamış bu özelliği kendisine ama androidde olduğu gibi Iphone klavyesinde bas konuş özelliği var ama sadece mobilde iş görür.
Eklenti icin tesekkurler super bir fikir .Xenforo 2.2.2 de Eklentiyi kurdum aktif ettim ve izinimi de verdim. Mikrofona basiyorum konusuyorum ve birakiyorum ama cevap bolumune hicbirsey yazmiyor.

Basılı tutmayacaksınız sadece bir kere tıklayın veya dokunun konuşun, konuşmanız bitince kendisi yazacaktır ve chrome üzerinden test ediniz.

2.1 için uyumlu mu?

Denemedim onu kurup bakabilirsiniz. Siz de chrome üzerinden test ediniz.

Iphone cihazlar da desteklemiyor safari daha tanımlamamış bu özelliği kendisine ama androidde olduğu gibi Iphone klavyesinde bas konuş özelliği var ama sadece mobilde iş görür.

Basılı tutmayacaksınız sadece bir kere tıklayın veya dokunun konuşun, konuşmanız bitince kendisi yazacaktır ve chrome üzerinden test ediniz.

Denemedim onu kurup bakabilirsiniz. Siz de chrome üzerinden test ediniz.
Birkere bastim biraktim konustum konusmam bitince kendilihinden durdu ama hicbirsey yazmiyor. Kullabdigim chrome da mikrofona yetki verilmis durumda.

Birkere bastim biraktim konustum konusmam bitince kendilihinden durdu ama hicbirsey yazmiyor. Kullabdigim chrome da mikrofona yetki verilmis durumda.

Şu an burada açık ve çalışıyor buradan dener misiniz ?

aktif.jpg

Burada turkce soyluyorum, rastgele ingilizce kelime yaziyor.

Yine bu sitede Eger ingilizce konusursam ozaman kusursuz yaziyor.

Yine bu sitede Eger ingilizce konusursam ozaman kusursuz yaziyor.

Tarayıcınızın dili ingilizce olabilir. Tarayıcınıza şunu yapıştırıp bakabilirsiniz : chrome://settings/languages

Yaptıktan sonra chrome kapatıp açın.

Dediginiz yerde uc dil var ingilizce turkce ve almanca. Tr dilini ilk siraya tasidim sonuc ayni. Yalniz benim telefonun ana dili ingilizce fark edermi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.