Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

[XenGenTr] XenForo Mobil Application Yakında...

Ben bunu anlamadım dersem gülermisiniz :)
Mobil cihazlar için özel bir uygulama. Tapatalk gibi ama Xenforo’ya özel ve tam uyumlu.

TEMA’larımız mobil cihazlara uyumlu olsa da, mobil için yazılan bu yazılımlar 2-3 tık daha pratik kullanım sunuyor.

Onu anlamadım işte zaten xf süper mobil uyumlu. Neyse bakalım çıksın yükleriz.. Bende bu ara PWA ile uğraşıyorum. Süper mobil arayüzü veriyor aynı zamanda uygulama gibi işlevi var..
Eline sağlık diyelim :)

Onu anlamadım işte zaten xf süper mobil uyumlu. Neyse bakalım çıksın yükleriz.. Bende bu ara PWA ile uğraşıyorum. Süper mobil arayüzü veriyor aynı zamanda uygulama gibi işlevi var..
Eline sağlık diyelim :)

Mobil uyum ile mobil uygulama arasında dağlar kadar fark var. Şöyle ki sahibinden, hepsiburada, n11, facebook, twitter bunlarda mobil uyumlu ama hepsinin mobil uygulamaları da var. Mesela siz forumdan tüm kullanıcıların cep telefonuna bildirim gönderebilir misiniz? Kullanıcıları sürekli foruma bağlı kılabilir misiniz? Mobil uyum ile mobil uygulama arasında bunun gibi bir çok fark var.

Güzel iş tebrikler. Geçen hafta google amp olan sitelere ağırlık vereceğini son güncelleme ile twitterdan duyurdu. 1 temmuzdan itibaren yeni güncelleme gelecek. Amp mobil olan siteler öncelik alacak sıralamada. Piyasadaki amp tasarımları çok yavan kalıyor xenforo için . Daha çok wordpress için tasarlanmış hep. Özel tasarım gerek eklenti olarak satışa sunulsa güzel para da kazananılır :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.