Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XenForo İçerik Koruyucu

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XenForo İçerik Koruyucu 1.2.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Teşekkürler, bu yararlı bir eklentidir. Yönetici panelinde arka plan rengini, yazı tipi rengini veya simgeyi düzenleme yeteneği ekleyip ekleyemeyeceğinizi bilmek istiyorum.

Cevap için teşekkürler.

opera için güncelleme gelir mi? ya da gerek var mı bilemedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    536 KB · Görüntüleme: 5
opera için güncelleme gelir mi? ya da gerek var mı bilemedim.
Opera ve Opera GX testi yapıldı bir sorun görülmedi. Ziyaretçi olarak bakmadıysanız, kullanıcı grubu izinlerinizi kontrol edin.

sağ tık sorunsuz calısıyor ancak opera ve ürünlerinde sol tık ilede kopyalama yapılıyor, sol tık ile metini seçip bırakmamız yeterli SS teki gibi kopyala ibaresi beliriyor. bunu demek ıstemıstım aslında.

bknz:

sağ tık sorunsuz calısıyor ancak opera ve ürünlerinde sol tık ilede kopyalama yapılıyor, sol tık ile metini seçip bırakmamız yeterli SS teki gibi kopyala ibaresi beliriyor. bunu demek ıstemıstım aslında.

bknz:
İşte o durum bende yok maalesef. :)

İsterseniz tarayıcı geçmişinizi temizleyip tekrar deneyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.