Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] XenForo Android Forum Application

Üretmek emek vermek göz nuru dökmek ve sonunda ortaya harikulade güzel şeylerin çıkması çok sevindirici.

Tebrikler xenforo.gen.tr yönetimi.

Merhabalar anca gördüm :)

Benimde kafamda birkaç soru var
Ek dosya için bir görünüm var mı mobil olarak indiren için (indirme sıkıntısı yaşanıyormu)?
Aynı şekilde ek dosya resimler için görünümde bir problem bulunuyor mu?
Ayrıca imza vermiyorsunuz fakar app yi kendi google play hesabımızda paylaşabiliyormuyuz?
Birde fiyatta bir değişiklik söz konusumu :) emeğinize sağlık tekrardan

Bir de sizin sitenize ait olan uygulamayı bulamadım indirip kullanmak isterim denemek amacıyla

Merhabalar anca gördüm :)

Benimde kafamda birkaç soru var
Ek dosya için bir görünüm var mı mobil olarak indiren için (indirme sıkıntısı yaşanıyormu)?
Aynı şekilde ek dosya resimler için görünümde bir problem bulunuyor mu?
Ayrıca imza vermiyorsunuz fakar app yi kendi google play hesabımızda paylaşabiliyormuyuz?
Birde fiyatta bir değişiklik söz konusumu :) emeğinize sağlık tekrardan

Size ait bir dosya, dosyayı ister siteniz üzerinden, isterseniz play strore alanına yükleyerek kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. İndirim yok maalesef.

Bir de sizin sitenize ait olan uygulamayı bulamadım indirip kullanmak isterim denemek amacıyla

Kullanmak istiyorsanız; sirrulhavas.com bu forumda mevcut, forumdan üyelik alıp kullanabilirsiniz.

Tüm Kullanicilara istetimiz Zaman Bildirim Yollama.varmi admin Tarafindan

Bu uygulamaya ihtiyacım var. Ancak fiyatı emeğinize nazaran az olmasına karşın malesef benim bütçeme fazla geldi. indirim olduğu zaman takip etmeliyim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.