Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] XenForo ACP Güncelleme Uyarılarını Gizle

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] XenForo ACP Güncelleme Uyarılarını Gizle 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] XenForo ACP Güncelleme Uyarılarını Gizle - XenForo tarafından ACP sayfasına gönderilen güncelleme uyarıları gizler.

[XenGenTr] XenForo ACP Güncelleme Uyarılarını Gizle eklentisi XenForo tarafından ACP sayfasına gönderilen güncelleme uyarılarını gizler.

Manuel kurulum

İndirmiş olduğunuz XenGenTr-XenForoAcpGuncelemeUyarilari-1.0.1 dosyasını zipten çıkartın. Upload klasörü içerisindeki src klasörünü FTP içerisinde ana dizine gönderin. Admincp -> Eklentiler alanından [XenGenTr] XenForo Guncelleme Uyarilari eklentisini yükleyin.

Admincp ->...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Yok artık. Konu açılıyor, eklentisi aynı gün çıkıyor. Ellerine emeklerine sağlık kardeşim.👍

Yok artık. Konu açılıyor, eklentisi aynı gün çıkıyor. Ellerine emeklerine sağlık kardeşim.👍
Eyvallah abim, işte bu güncelleme uyarılarını ben göremediğim için ve güncel kullandığımız için gelişi güzel hazırladık. Eklenti macro hataları vermiş. Bir arkadaşımız aklıma geldi. Sağolsun sorunu orada görüp, anlayıp eklentiyi stabil hale getirdik.

Eklentinin 1.0.1 versiyonunun daha önce kurulumu yapan arkadaşlar, Eklentinin 1.0.2 versiyonuyla güncellesinler. Yoksa şablon hataları alırsınız.

hocam bu eklenti sadece xf tarafından gelen uyarıları gizliyor değil mi? panelde forumla ilgili alacagımız hataları gizlemiyor? yani gizlememeside gerekli ondan soruyorum.

hocam bu eklenti sadece xf tarafından gelen uyarıları gizliyor değil mi? panelde forumla ilgili alacagımız hataları gizlemiyor? yani gizlememeside gerekli ondan soruyorum.
Sadece XF taraflı gelen güncellemeleri gizler.

Bu eklenti belki işimi görebilirdi fakat 2.1.14 sürüm kullanıyorum uyumsuz.
Resimde ki panel alanını komple nasıl gizleyebilirim css'den yaptım olmadı.

hw9Ql94.png

Bu eklenti belki işimi görebilirdi fakat 2.1.14 sürüm kullanıyorum uyumsuz.
Resimde ki panel alanını komple nasıl gizleyebilirim css'den yaptım olmadı.

hw9Ql94.png
Bu eklenti sadece güncelleme uyarılarını gizler. Sizin uyarıların çoğu eski şablon ve sunucu hata günlüklerinden oluşmakta. Şablonlarınız mevcut xenforo sürümünüz ile uyumlu değil. Sunucu hata günlüklerinin içerikleri hakkında göremediği için herhangi bir fikrim yok.

Bu eklenti sadece güncelleme uyarılarını gizler. Sizin uyarıların çoğu eski şablon ve sunucu hata günlüklerinden oluşmakta. Şablonlarınız mevcut xenforo sürümünüz ile uyumlu değil. Sunucu hata günlüklerinin içerikleri hakkında göremediği için herhangi bir fikrim yok.
Anladım hocam yapmak istediğim sadece bu uyarı grubunu display: none ile gizlemek.

AdminCP uyarılar hangi şablonda acaba nasıl gizleyebilirim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.