Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Uyarı sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Uyarı sistemi 1.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
merhaba, bunu kurdum fakat çalışmıyor yada çalıştıramadım. bu kısımı bulamadım ve hiçbiryerde uyarı şeysi yok yazıyı bile düzenleyemedim.

yani bu alanı bulamadım. uyarı yöneticisinde ise böyle yok.. eklentinin kullanımını çözemedim.
Screenshot_3.png

merhaba, bunu kurdum fakat çalışmıyor yada çalıştıramadım. bu kısımı bulamadım ve hiçbiryerde uyarı şeysi yok yazıyı bile düzenleyemedim.

yani bu alanı bulamadım. uyarı yöneticisinde ise böyle yok.. eklentinin kullanımını çözemedim.
Ekli dosyayı görüntüle 21134

Aslında çözülmeyecek birşey yok. Siz ekran görüntüsünü zaten eklemişsiniz. Forumlar kısmın da hangi kategori de UYARI göstermek istiyorsanız o kategori içerisin de Uyarı Yayınla tik'ini aktif ederek resimde belirtilmiş aşağıya kodlarla örnek verilmiş şekilde uyarı eklemesi yapıyorsunuz.

Bu uyarıyı siz kategori de en üstte mi göstermek istiyorsunuz / yoksa makale içerisinde en üstünde mi diye 2 seçenek tik i koyulmuş.

Biraz kurcalarsanız gerisi geliyor. Herşeyi de devletten beklemeyin ;) Eklentiyi indirdiğiniz alanda herşey görsellerle anlatılıyor halbuki ;)

Aslında çözülmeyecek birşey yok. Siz ekran görüntüsünü zaten eklemişsiniz. Forumlar kısmın da hangi kategori de UYARI göstermek istiyorsanız o kategori içerisin de Uyarı Yayınla tik'ini aktif ederek resimde belirtilmiş aşağıya kodlarla örnek verilmiş şekilde uyarı eklemesi yapıyorsunuz.

Bu uyarıyı siz kategori de en üstte mi göstermek istiyorsunuz / yoksa makale içerisinde en üstünde mi diye 2 seçenek tik i koyulmuş.

Biraz kurcalarsanız gerisi geliyor. Herşeyi de devletten beklemeyin ;) Eklentiyi indirdiğiniz alanda herşey görsellerle anlatılıyor halbuki ;)
merhaba, bu kısımda belirtmek istiyorum. benim demek istediğim konuyu açarken uyarı vermek..

Ekli dosyalar

• x3.png
    x3.png
    12.4 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Admin panel >> Forumlar >> Kategori ve forumlar >> İlgi forum >> Düzenle >> Uyarı yayınla alanından ekleye bilirsiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n Selamlar hocalarım. Hazırladığınız eklenti için teşekkür ederim. Az önce kurulumu gerçekleştirip gerekli düzenlemeleri yaptım. Fakat uyarı penceresi açılmadı. Bunun üzerine şablonlara göz attım ve burada bir hata gözlemledim. Sanırım bundan dolayı görünmüyor. Lütfen bakar mısınız?

Kodlar
Kod:
<xf:if is="{{ $xf.visitor.hasPermission('general','xgtUyariGorebilir') }} AND $forum.xgt_uyari.xgtuyari_konuicinde AND $xf.options.XgtUyariKapatAc ">
<xf:css src="xgt_UyariSistemi.less" />
    <div class="XGT-Konuici-Uyari-bg <xf:if is="$xf.options.XgtUyariKonuKonumu  == 'editorustu'">AltBosluk</xf:if>">
        <div class="ikon-ap">
            <i class="fa {$xf.options.XgtUyariIkon} ikon" aria-hidden="true"></i>
        </div>    
        {{ $forum.Node.getXgtUyariIcerik($forum.xgt_uyari)|raw }}
    </div>
</xf:if>

pdvx7yc.JPG

Son düzenleme:
Aynı eklenti burada da kullanılıyor şu an sorun yok o alan olası gerektiği gibi. Belki iyileştiriler bilir ancak şu an gerek yok.
Eklenti izinlerini ve geçerli forum için uyarıları eklediniz mi ? bunlarda sorun yok ise defaut temanızda bakın derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.