Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Uyarı sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Uyarı sistemi 1.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Merhaba öncelikle eklenti için teşekkürler. xF 2.0 da kullanıyordum fakat yalnızca yeni konu açarken çıkan uyarı özelliğini kullanmaktaydım bu eklentide bahsettiğim özellik mevcut mu yoksa eski olan sürüm 2.1 de çalışır mı acaba?

Bahsettiğim eklenti XenForo 2.0 - Editör uyarı sistemi - [XenGenTr] EditörNotice - Türkçe

Belirttiğiniz eklenti ile bu ne yazık ki farklı farklı işlemler sahip. Açıkcası o eklentiyi 2.1 de denemedim. Fakat deneyebilirsiniz sakıncalı yada korkulacak bir eklenti değil. Basit yapıda bir eklentidir. Çalışamaz ise kaldırın ve bana bilgi verin ilk fırsatta 2.1 için güncelleyelim o eklentiyide.

Belirttiğiniz eklenti ile bu ne yazık ki farklı farklı işlemler sahip. Açıkcası o eklentiyi 2.1 de denemedim. Fakat deneyebilirsiniz sakıncalı yada korkulacak bir eklenti değil. Basit yapıda bir eklentidir. Çalışamaz ise kaldırın ve bana bilgi verin ilk fırsatta 2.1 için güncelleyelim o eklentiyide.
Tamamdır hocam teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.