Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Uyarı sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Uyarı sistemi 1.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Aynı eklenti burada da kullanılıyor şu an sorun yok o alan olası gerektiği gibi. Belki iyileştiriler bilir ancak şu an gerek yok.
Eklenti izinlerini ve geçerli forum için uyarıları eklediniz mi ? bunlarda sorun yok ise defaut temanızda bakın derim.
Hocam ben iyice bir tekrardan gözden geçirip, net sonucu size yazacağım. Yaptığım şey, kullanıcı izinlerinden göstereceğim grubu seçtim ve diğer ayarlar zaten seçenekler de aktif görülüyordu. Bunun dışında gözüme çarpan o yerin hata olduğunu düşünerek yazmak istedim.

Geçen gün yazıp isteyecektim bunu abi yemin ederim. Sen mükemmel bir adamsın :)

Admin panel >> Forumlar >> Kategori ve forumlar >> İlgi forum >> Düzenle >> Uyarı yayınla alanından ekleye bilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın. Bu kısım ilk mesajda yer almadığı için yapamıyormuşum. Şimdi bu mesajınızı görünce sorunsuz oldu. Sizden ricam, bu maddeyi de ilk mesaja ekleyin. ☺️

ocuo8fn.JPG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.