Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Ultimate Postbit v2

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit v2 1.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Çok güzel bir eklenti, elinize sağlık. İlk mesajın postbit'inin (user cell) üstte, diğer mesajlarınkinin solda olmasını sağlama seçeneği var mı acaba? Yani ilk post blog postu gibi görünecek ancak altındakiler yorum gibi görünecek. Eğer yoksa sonraki sürümlerde bunu koymayı düşünür müsünüz? Eğer cevap yine hayırsa bunu sağlayabilecek başka bir eklenti biliyor musunuz? :)

Merrhaba değerli hocam netr0n netr0n, video anlatım ile kurmuş olduğum eklenti sorunsuz çalışmakta tek sorun var sizdede gözüküyormu bilmiyorum özel mesaj yazma kısmında bu şekilde hata göstermekte yatay yapmışım postbiti şimdiden yardımınız için teşekkür ederim Screenshot

İcon sorunu giderilmiş denilmiş fakat icon gözükmüyor

Postbit Dosyalarını İndirdim Kurulumdaki Tüm Söylenenleri Eksiksiz yaptım. Admin panelden Kontrol ettim aktif olarak görünüyor fakat postbit görünmüyor forumda neden kaynaklı olabilir acaba

bende de bi anormallik var postbitin genişliğini değiştiremiyorum tema ayarlarından mesajlar oradan da genişlik ayarlanmıyor mu başka yer yok zaten

1585855321748.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.