Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenGenTr Temasi V4, Renk Kombinleri Hk.

GENTLEM4N

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

umarım Konuyu yanlış yere açmıyorumdur. Benim takıldığım bir Soru var, önümüzdeki Günlerde Forum Sitemizi vBulletinden XenForo ya çevireceğiz. Ve aynı zamandada, bu Forumda bulunan suanki Temayıda satın aldık, ondada Renkler editlenicek.

Ancak bir türlü bir Renk Kombini bulamadık, az çok uyumlu olan. Bu Sitenin teması çok hoş duruyor, hem modern hemde çok kullanışlı. Ancak Temayı Müzik Sitesine yani Bağlama Sitesine yükliyeceğim için, biraz daha açık renkler, sıcak renkler düşünüyoruz.

Bunun içinde sormak istiyorum, illaki birçok Kişi bu Temayı alıp kullanıyordur. Aldığınız şekildemi kullanıyorsunuz, yoksa aranızdan birkaç Kişi Renkleri editleyip daha açık bir Tema haline getirdimi acaba.

Bunun için nasıl bir Renk Kombini kullandınız acaba, bizim ile paylaşabilirmisiniz.

Temanın Dalgalarını, Başlıklarını, Arkaplanını, yada Postbitini ne hale getirdiniz yada Aydın ve sıcak durması için

Suanki Sitemizde (www.sazkursu.com) kullandığımız vBulletin Teması turuncu renkte, ve Kullanıcılar alıştı bu duruma, ancak dediğim gibi. Biraz daha modern/şık durmasını istiyoruz.

Öncelikle merhabalar ve hayırlı olsun şimdiden güle güle güzel günlerde kullanın inşallah.
Renk konusunda sie yardımcı olmak isterim ama temayı yazan ben olunca biraz sıkıntı :D çünkü benim için en efsane renkte zaten tema :D. Bakalım belki fikir veren olabilir size ama turuncu için riskli bir seçim olduğunu belirteyim size. Temanın yapısı gereği renkler çok göz önünde bura turuncunun patlamasına ve göz yormasına neden olabilir. Tabi bunlar fikir denemeden net bir şey söylemekte zor umarım istediğiniz bir renk için düzenlenebilir tema.

Öncelikle merhabalar ve hayırlı olsun şimdiden güle güle güzel günlerde kullanın inşallah.
Renk konusunda sie yardımcı olmak isterim ama temayı yazan ben olunca biraz sıkıntı :D çünkü benim için en efsane renkte zaten tema :D. Bakalım belki fikir veren olabilir size ama turuncu için riskli bir seçim olduğunu belirteyim size. Temanın yapısı gereği renkler çok göz önünde bura turuncunun patlamasına ve göz yormasına neden olabilir. Tabi bunlar fikir denemeden net bir şey söylemekte zor umarım istediğiniz bir renk için düzenlenebilir tema.

Aynen Hocam. zaten bu Sitenin Temasi cok güzel. Görünümü/Kullanimi olsun cok hos duruyor.
Tek Sorunum biraz daha aydinlik etmekte :) Hic bir Renk düsünemiyorum, Latest Web Palettes :: COLOURlovers üzerinden bir kac Renk Kombinine baktim, ama sanirim Tasarimci Göz diye birsey yok bende :D Beyaz/Gri/Hafif Turunculuk seklinde birsey düsündüm, ama üst Dalgada takiliyorum zaten. Yani Dalgalanma büyük oldugu icin, hangi renk kullanilirsa kullanilsin cok göze batar diye düsünüyorum.

Kaldim bu sekilde, aklima Renk gelmiyor dogru düzgün.

Üst dalga alanına arka plan resmi, alt alanları da farklı renklerde yapabiliriz. ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.