Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema

[XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema
[XGT] En gelişmiş teması ile 1 şablon ile onlarca tema satın almış ol

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (8) Yorumlar (4) Forum konusu

Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ hocam. Temayı satın almak ıstıyorum fakat Satın Al Butonu gözükmüyor. Yardımcı olurmusunuz ?

Son düzenleme:
Profiliniz SMS sistemi ile onaylamışsınız. Halen göremiyormusunuz butonu?

Mesajı yazdıgımda Sms dogrulaması yapmamışım hocam Kusra bakmayın. şimdi aktif butonu görüyorum sorun yok.
Satışlarımız yurt dışına kapalı durumda bu yüzden sadece onaylı kullanıcların almasına izin veriyoruz.

Harika ötesi bir tema olmuş. "MAŞALLAH".. ;)

Bir sorum olacak. Bu sorumun cevabı forumda varsa kusura bakmayın. Şimdi demoya giriş yaptım ve demoda "PrtSc" yaptığım resimde ki kırmızı ile işaretlediğim yerde birden fazla dokuzuncu versiyon tema var. Şimdi temayı satın almaya kalksak bu yedi temadan sadece FULL yazan temayı mı satın alabiliyoruz. Yoksa diğer dokuzuncu versiyonları da alabiliyor muyuz? netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

resim.gif

Bir sorum olacak. Bu sorumun cevabı forumda varsa kusura bakmayın. Şimdi demoya giriş yaptım ve demoda "PrtSc" yaptığım resimde ki kırmızı ile işaretlediğim yerde birden fazla dokuzuncu versiyon tema var. Şimdi temayı satın almaya kalksak bu yedi temadan sadece FULL yazan temayı mı satın alabiliyoruz. Yoksa diğer dokuzuncu versiyonları da alabiliyor muyuz? netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

merhaba size ana tema kurulur ve bu temadan bir tema türetilir ismi de örnek xxx olsun. siz ana temadan farklı temalar türetebilirsiniz. demo'da bir temedan onlarca tema türetebileceğinizi göstermişler.

Temayı siz mi kurdunuz yoksa Admin ustalardan birisi mi kurdu?

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.X ioncube v10.x
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
96% 4.80 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
2,400.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,100.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.