Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenGenTR-Style-v6 Logo görünmeme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Tema kurulumunu sorunsuz yaptım fakat logo mobil de görünüyor, pc de görünmüyor. :)

Sağ tık yaparak incelediğim de aşağıdaki kodu bulup 0 0 0; iken 5 0 0; DevTools sayfasın da değişiyor ama aşağıdaki temanın kendi şablonunda 5 0 0; olarak değiştirip kaydettiğim de yine görünüm kayboluyor :) Bu tema ayarlamalarının kalıcı olması için nerelerden işlem yapıyoruz ? eTiKeT™ eTiKeT™ hocam :)

1610384129945.png

1610384039290.png

Yüklediğiz tema sürümünüze uygun değil o zaman, 2.0.1 sürümünü indirip kurmayı deneyin. İkonlarınızdaki sorun gidecektir. Bende logoya bir göz atayım sorun için temada.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Yüklediğiz tema sürümünüze uygun değil o zaman, 2.0.1 sürümünü indirip kurmayı deneyin. İkonlarınızdaki sorun gidecektir. Bende logoya bir göz atayım sorun için temada.

2.2.2 güncel sürümünü FTP üzerinden dosyalarını direk salladığım da bir problem yaşamam sanırım hocam.

Bu arada hocam temadaki 2 seçenek sürüm var zaten 2.0.1 seçeneğini ben göremedim :)

Resimdeki gibi üstteki işaretli olanı kurdum zaten ama sanırım oda 2.1.3 'e uyumlu gelmiyor bahsettiğiniz gibiyse eğer :)

1610483329814.png

Dosyayı indirirken eski sürüm olanı indirin.

O halde kurduğum temayı siliyorum hocam, bahsettiğin eski sürümü yeniden kuracağım? anladığım kadarıyla :)

Bu arada temanın içindeki eklentileri felan atmıştım ftp'ye onları da kaldıracakmıyım?

Eklenti önemli değil sadece uygun XML yükleyin yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.