Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü [XenGenTr] Style V2 Tema

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;

Bir kaç sorum olacaktı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1- Tema'da forum istatistikleri alanında görülen konu sayısını 15 yapmak istediğimde görüntü bozulmakta resimde gösterilen alandan aşağıya taşmakta.Bunu nasıl düzgün hale getirebilirm.
7566

2- Logo ekledikten sonra , şayet logoyu normal boyutunun altında ufaltırsam tam oturacak şekilde boyutları deneyerek ayarlabılıyorum.Olmasını istediğim boyut aşağıda ki resim'de görüldüğü gibi fakat sığmamakta , normal konumda sorun yok boyut ıstedıgım gıbı fakat alt taraf bozuluyor, ama mobil de logo normal konumda gosterildiğinde bir sıkıntı yok sadece pc de sorun oluyor.tab alanını biraz aşağıya doğru nasıl açarım.Aynı şekilde alt kısımda

7567 7568

Son düzenleme:
1. Eger isitatistik satırını artırdı ve temanızda bu alanında yükselmesini istiyorsanız şu işlemi yapabilirsiniz
Temanızın XGTSv2_Tema1.less isimli şablonunu açın ve bulun @XGT-GenelArkaPlan-yukseklik: 400px; Burda bulunan 400 değeriniz artırdıkça yükselecektir.

2. için ise özel bir düzenleme yapmak gerekli. Çünkü sitem büyük bir logoyu taşıcak bir şeklide tasarlanmamıştır. Ama siz farklı bir yere alarak çözmüşsünüz sanırım.

1. Eger isitatistik satırını artırdı ve temanızda bu alanında yükselmesini istiyorsanız şu işlemi yapabilirsiniz
Temanızın XGTSv2_Tema1.less isimli şablonunu açın ve bulun @XGT-GenelArkaPlan-yukseklik: 400px; Burda bulunan 400 değeriniz artırdıkça yükselecektir.

2. için ise özel bir düzenleme yapmak gerekli. Çünkü sitem büyük bir logoyu taşıcak bir şeklide tasarlanmamıştır. Ama siz farklı bir yere alarak çözmüşsünüz sanırım.
bilgilendirme için teşekkür ederim evet normalde bahsettiğim şekilde olmasını istiyordum ama,şuan için dediğin,z g,b, farklı bir alana aldım şimdilik kalsın.

dediğiniz şekilde yapınca her hangi bir alan yükselmiyor yada ben yanlıs bır ıslem mı yapıyorum

7944

7945

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.