Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema

[XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema
XenForo forumunuzu bilinen forumların üzerine taşımak için tasarlanmış modern, şık ve göz alıcı [XGT] 11. NesiL tema.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (3) Yorumlar (4) Forum konusu

Bu kısım biraz kafama takıldı.. Satın alıp kurduğumuzda hangi bölümler eksik olacak ? O eksik kısımların ücretleri nedir ?
Eksik diye bir şey yok. Temayı satın alacaksınız, bahsedilen alanlar ayrı eklentiler. Bazen kullanıcılar xenforo yazılımını bilmediği için burada görüp kaynaklar alanı gelmedi diyebiliyor. Kaynaklar alanı, ecommerce vs ayrıca satılan ücretli eklentilerdir. Aşağıda listeledim.

Aşağıdaki kaynaklar alanı zaten xenforo'un bir eklentisi

Ürünler alanı olan ecommerce eklentisi

İstatistik plus yani ücretsiz olan istatistik eklentisine sabit konu eklemeye yarayan ücretli bir eklentidir

xgt_forum_istatistik_plus.png

Satın alma linki:

Kullanıcı rozetleri

Eksik diye bir şey yok. Temayı satın alacaksınız, bahsedilen alanlar ayrı eklentiler. Bazen kullanıcılar xenforo yazılımını bilmediği için burada görüp kaynaklar alanı gelmedi diyebiliyor. Kaynaklar alanı, ecommerce vs ayrıca satılan ücretli eklentilerdir. Aşağıda listeledim.

Aşağıdaki kaynaklar alanı zaten xenforo'un bir eklentisi

Ürünler alanı olan ecommerce eklentisi

İstatistik plus yani ücretsiz olan istatistik eklentisine sabit konu eklemeye yarayan ücretli bir eklentidir

Ekli dosyayı görüntüle 26566

Satın alma linki:

Kullanıcı rozetleri

Whatsapp iletişime geçtim

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam merhaba ben sitemin php sürümü 8.1 yapmak istiyorum bu mümkünmüdür style v11 de?

Güzel soru ;) sanırım destekliyor olmalı, PHP sürümünü yükseltin ve deneyin sorun çıkarmaz ise devam. Çıkacak olur ise PHP versiyonunuz tekar düşürmeniz gerekli.
Bir sorun ise diğer eklentilerini destekliyor mu, buna da emin olun.

Güzel soru ;) sanırım destekliyor olmalı, PHP sürümünü yükseltin ve deneyin sorun çıkarmaz ise devam. Çıkacak olur ise PHP versiyonunuz tekar düşürmeniz gerekli.
Bir sorun ise diğer eklentilerini destekliyor mu, buna da emin olun.
hocam 8.1 yapınca sadece ana sayfa hata veriyor diğer sayfalar çalışıyor

Nasıl bir hata ? destek alanına açın hata kodşarı ile bakalım.

Ürün Bilgisi

XF 2.3.X XF 2.2.X ioncube 11+ [XGT] Core Library
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 6 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,200.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,500.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.