Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema

[XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema
Sadelik ve şıklığın bir arada olduğu, bunları sağlarken hız ve renk yönetimi ile kaliteli bir forum sunacak 10. Nesi temamız sizin için hazır durumda.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (2) Forum konusu

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ tarafından yeni bir ürün mevcut: [XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema 1.0.0 - Sade, profesyonel, hızlı bir tasarım bu tasarım tam sizin için yazılmış ola bilir ;)

[XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema

[XenGenTr] Style 10 - 10. Nesil XenForo 2 temamızı yayınlamaktan mutlulık duyduğumuzu bilmeniz isteriz. 10. Nesim temamızı demo sitemizden rahatlıkla inceleye bilir, test ede bilirsiniz.
V10 Temamız izin özellikler sekmesinden bazı özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm temaların demolar için;

XenGenTr Style Demo Forumu
Kullanıcı adı : xgtDemo
Parola : xgtDemo

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin...

xengentrLisans.jpeg

Son düzenleme:
Evet, v10 geldi. Eline sağlık kanka. Tema hem hızlı, hem zarif hemde muhteşem özellikleri ile kullanan kişilerin hoşuna gidecektir. Satın alan herkese şimdiden hayırlı olsun.

2023 XGT 'mizin Yeni Amiral gemisi v10 sonunda geldi! Hepimize hayırlı olsun :p Tema hızı harika.

Burasını okudum yorum yaptım başka bir konuya gitti yorumum allah allah yada ben karıştırdım...

Şey demiştim... Demo sitede v10 teması yok ... Gerçi olsa ne olur burada kurulu :D Ellerinize sağlık bu temayı çok beğendim.. Güzel işlenmiş ..

Evet şu an yok burada kurulu olduğu içn :)

Görünüm olarak güzel akışkan tema olmuş ama r10 yan çar gibi duruyor üye profil sayfası bir değişiklik yapılmamış ben bu temayı her halükar da satarım gözüyle hızlı bir çıkış olmuş gibi :)

ayrıntılar da benzetmeler fazla belirgin. Son zamanlar da r10a bir hayli benzetme temalar çoğalmaya başladı. Buna wmaracı forumu da dahil diyelim.

Yine de hayırlı satışlar

Görünüm olarak güzel akışkan tema olmuş ama r10 yan çar gibi duruyor üye profil sayfası bir değişiklik yapılmamış ben bu temayı her halükar da satarım gözüyle hızlı bir çıkış olmuş gibi :)

ayrıntılar da benzetmeler fazla belirgin. Son zamanlar da r10a bir hayli benzetme temalar çoğalmaya başladı. Buna wmaracı forumu da dahil diyelim.

Yine de hayırlı satışlar
Abi bu r10 benzetmesi neden her'yerde yapılıyor anlamıyorum... Mercedes ile klasik tofaş karşılaştırması gibi.. Her yatay posbit olan tema'ya r10 diyorlar yan char diyorlar.. r10 Nerenin yan charı acaba? Ben burda bu temayı savunmam başka yerde'de başkasının işini savunmam.. Şöyle objektif bakınca yorum görüş olarak güzel yapmışsın ama r10 dediğin yer iyi.net mi ne bir forum vardı onun alternatifiydi.. Ne biliyim yoktan var olan bir yer değil yani r10' işi benzetmeye vurursak rus ve kore webmaster siteleriyle r10'u kopya ilan ederiz .. :D

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2.X ioncube v12
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 2 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,200.00 ₺
Yenileme maliyeti
400.00 ₺

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.