Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema

[XenGenTr] Style V10 - 10. Nesil tema
Sadelik ve şıklığın bir arada olduğu, bunları sağlarken hız ve renk yönetimi ile kaliteli bir forum sunacak 10. Nesi temamız sizin için hazır durumda.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (2) Forum konusu

Ben hiç ama hiç benzetemedim tam olarak neresi benziyor r10'a. ayrıca dohtheme'yı bi araştır veya xenfocus veya yabancı xenforo tasarımlarınıda onlardada vbulletine benzer tasarımlar var. şimdi onlardamı r10'a özenmiş oluyor, herkezde bi r10 havası var gidiyor, ama niyeyse yabancılara sormuyorlar neden tasarımlarınız vbuılletine benziyor veya r10'a benziyor demiyorlar. "TÜRK yapar özenti olur, gavur yapar tekten olur, kafası gidiyor bizim millette :)

Ben hiç ama hiç benzetemedim tam olarak neresi benziyor r10'a. ayrıca dohtheme'yı bi araştır veya xenfocus veya yabancı xenforo tasarımlarınıda onlardada vbulletine benzer tasarımlar var. şimdi onlardamı r10'a özenmiş oluyor, herkezde bi r10 havası var gidiyor, ama niyeyse yabancılara sormuyorlar neden tasarımlarınız vbuılletine benziyor veya r10'a benziyor demiyorlar. "TÜRK yapar özenti olur, gavur yapar tekten olur, kafası gidiyor bizim millette :)
Hocam yanlış anlama benim aklıma trol yorum olarak geliyor bunlar.. Arkadaşı tanımam etmem .. Ama netron ne zaman bir'şey çıkarsa bi r10 muhabbeti geçiyor...
Geçen birisi benim düz forumuma geldi spacex teması paylaştı rainbow'un isim verilmiş hali.. Kaldırdım netrona ayıp olur dedim.. Adamın yaptığı yorum şu fiyata şu'mu olur.. Lan sanki adam zorla satıyor veriyorda borçlandırıyor... netr0n netr0n sen kombiyo senet falan imzalatıyorsun sanırım millete ? Millet senin yaptığın her'şeye neden bir kulp takıyor ben anlamıyorum.. Başarılısın yani alamayan almayan bir yorum geçiriyor.. Ama bir bakmışsın w*r*z sitelerde senin temanı arıyorlar... Abi sen durma yola devam et...

Görünüm olarak güzel akışkan tema olmuş ama r10 yan çar gibi duruyor üye profil sayfası bir değişiklik yapılmamış ben bu temayı her halükar da satarım gözüyle hızlı bir çıkış olmuş gibi :)

ayrıntılar da benzetmeler fazla belirgin. Son zamanlar da r10a bir hayli benzetme temalar çoğalmaya başladı. Buna wmaracı forumu da dahil diyelim.

Yine de hayırlı satışlar

Bu r10 değil v10. XGT V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V9, V10 şeklinde temalar çıkarıyor. v10 olunca çağırışım yaptı sanırım. :D

Her eleştiriye açığız da r10 yan çar, ben bu temayı her hâlükârda satarım gözüyle hızlı bir çıkış olmuş gibi yaklaşımınız biraz enteresan ve art niyetli bir yaklaşım olmuş. Bizim hangi ürünümüz her hâlükârda satılsın diye çıktı acaba. Sattıklarımızdan çok satmadıklarımız var bizim. Bizimle beraber mi kodladınız da temayı hızlıca çıkarmışsınız diyorsunuz.

Wmaracı'da buna dahil demişsiniz. Adamlar vBulletin 3 gibi tarihi eser bir yazılımı kullanmaktansa oturup forum yazılımı yazmışlar. Tebrik edeceğiniz yerde yaftalıyorsunuz. Bu durumda bile insanlara haksızlık yapıyorsunuz. Yazık!

Her tema çıkardığımızda böyle profili doğrulanmamış kişiler tarafından, alakasız saçma sapan yorumlar görmesek olmaz. XenForo'a takla attırıyoruz yine böyleleri çıkıyor. Bembeyaz bir index sayfası koysak bir yere benzeten çıkacak. r10'dan çıkıp, etrafınıza bakarsanız, en azından google üzerinden modern şablonları aratırsanız, binlerce benzer örnek görürsünüz. Sanırım o zamanda cahillik edip r10'da buralardan almış diye r10'a çıkışmazsınız. Şuna emin olun, XGT ekibi yapmak istese r10 temasının birebirini xenforo'a döker. Hatta ve hatta yapsa bir çok alanını 2 boyut olarak kodlardı. Yapmadığımız şeyler üzerinden itham edilmek, en önemlisi bu konularda kıt bilgisi olan birinin, çıkıp bu şekilde emek harcanan ürünlere alaycı tavır sergilemesine müsaade edemeyiz. r10'da normal bir üyenin buraya gelip, burada bu şekilde yorum yazacağını düşünmek çok iyi niyetli bir yaklaşım olur. Ben bu kadar iyimser olamam.

r10 x10 m10 bilmem ben ama adamlar yapmış onu bilirim mis gibi emek kokuyor taşlamak yerine tebrik etmek lazım emeğinize bilginize sağlık

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2.X ioncube v12
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 2 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,200.00 ₺
Yenileme maliyeti
400.00 ₺

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.