Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Sport Style

[XenGenTr] Sport Style
XenForo 2 için yapılmış ultra gelişmiş xenforo spor teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Ellerine, emeğine sağlık kanka, uzun uğraşlar ve emekler sonunda yeni bir yapıyı ortaya çıkardık.

Hedef kitlesi için inanılmaz opsiyonlar, özellikler içeren bu tür içeriğe sahip forumlar bir adım öne taşıyacak, kullanıcıları forum bağlayacak bir kombinasyon ortaya çıktı.

İçerik için özel olarak geliştirilen eklentiler ile hedef kitleyi forumda daha fazla zaman geçirmeleri için ikna edecek ve kullanıcılarınıza kaliteyi hissettireceksiniz. Eklentiler dışında sadece tema ise yine içerik yönünden güçlü, sade ve şık görseli ile kullanıcılara kesinlikle o atmosferi hissetirecek bir ortamı sağlaya bilirsiniz.

Şimdiden forum için kullanacak olanlara hayırlı olsun.
Teşekkür ettim kanka ❤️

Elinize & Emeğinize sağlık. Çok başarılı ve Bol opsiyonlu olmuş. İnsanın spor forumu açası geliyor :) Allah utandırmasın, Hayırlı ve Bol kazançlar.

Ellerinize sağlık çok güzel bir tema olmuş. Keşke hayvan siteleri içinde özel bir tema çalışmanız olsa çok başarılı olacağına eminim.

Kardeşim yine döktürmüş maşallah. Özellikle eklentiler ile özel tema arayanlar için harika bir seçenek olmuş. Ellerine, emeklerine ve klavyene sağlık. 😍

Merhaba türk tasarımcıların böyle nitelikli temalar yapması beni çok sevindiriyor Ellerine, emeklerine ve klavyene sağlık.

yine başarılı ve harika bir tema olmuş.

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.x ioncube v12 [XenGenTr] Core Library
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
4,200.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,500.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.