Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenGenTR Sonsuz Teşekkür Ediyorum!

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR üyeleri ve yetkilileri,

Fikret abi ve Serhat abiyi uzun zamandır tanırım, Vitaminsiz adında bir forum sitem vardı ve o dönemler vBulletin 3.8x sürümü kullanıyordum. O dönemden bu zamana kadar hiçbir zaman desteklerini esirgemediler, ben haklarını ödeyemem.

XenForo'ya ait tüm eklentileri rahatça buluyoruz, kullanıyoruz, desteğini alıyoruz... daha ne ister ki insan. Ben internet sitemi forum yapmayacaktım, beni teşvik eden xengentr oldu diyebilirim. netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ temalarına, eklentilerine hayran kalmıştım. Hemen style v2 temasını satın aldım, sağ olsunlar en ince ayrıntısına kadar destek oldular, anlattılar... ben bu tür durumlarda biraz duygusala bağlıyorum sanırım, eğer bir canlıya faydam varsa çok mutlu oluyorum. Eğer bir canlıya faydası olan insan varsa, onu gördüğümde de çok mutlu oluyorum. O nedenle insanlara sürekli xengentr'nin verdiği desteği gördüğümde aşırı keyfim yerine geliyor.

Ne kadar övgü dolu konu açsam, ne kadar mesaj atsam kifayetsiz kalır... çok teşekkür ediyorum?

Bu güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır sözüyle hareket ettiğimiz sürece herkese faydamız dokunur. Biz bu amaçla açtık siteyi inşallah bu amaçla da gidecek. Tekrar teşekkür ederim kardeşim.

Ücretli destekten çok.. ücretsiz yardımları harika.. gönül meselesine yardımları ilgileri var.. o yönden hak veriyorum.. hani bu bir cümle vardır.. halk'dan biri diye .. webmaster sitelerine bakın resmi agızdan konuşurlar.. ilgileri vardır ama genele çözümü ortaya koyalar yapabilirsen.. burda işler birqz degisik.. ver kardeşim girişi halledelim.. yardım esasına dayalı bir toplulugu temsil ediyor burası.

Merhaba değerli XenGenTR üyeleri ve yetkilileri,

Fikret abi ve Serhat abiyi uzun zamandır tanırım, Vitaminsiz adında bir forum sitem vardı ve o dönemler vBulletin 3.8x sürümü kullanıyordum. O dönemden bu zamana kadar hiçbir zaman desteklerini esirgemediler, ben haklarını ödeyemem.

XenForo'ya ait tüm eklentileri rahatça buluyoruz, kullanıyoruz, desteğini alıyoruz... daha ne ister ki insan. Ben internet sitemi forum yapmayacaktım, beni teşvik eden xengentr oldu diyebilirim. netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ temalarına, eklentilerine hayran kalmıştım. Hemen style v2 temasını satın aldım, sağ olsunlar en ince ayrıntısına kadar destek oldular, anlattılar... ben bu tür durumlarda biraz duygusala bağlıyorum sanırım, eğer bir canlıya faydam varsa çok mutlu oluyorum. Eğer bir canlıya faydası olan insan varsa, onu gördüğümde de çok mutlu oluyorum. O nedenle insanlara sürekli xengentr'nin verdiği desteği gördüğümde aşırı keyfim yerine geliyor.

Ne kadar övgü dolu konu açsam, ne kadar mesaj atsam kifayetsiz kalır... çok teşekkür ediyorum?
hocam gerçekten bende öyle düşünüyorum XenGenTr yi bu yapan eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n LaDezs LaDezs e bende çok teşekkür ediyorum gerçekten sıcak insanlar ve işinin ehliler ne kazanıyorlarsa sonuna kadar hakları

Güzel ve Değerli düşünceleriniz için teşekkürler bu tarz konular bizleri dahada güzel çalışmalar yapmaya ve desteğin ne kadar güzel yerlere ulaştığını görmemize neden oluyor. XGT olarak Yapımızda Destek Var İlkesini benimseyerek olduğumuz yerden desteğe devam :D

Aynı zamanda Ugur Ugur abime, Halis Halis abime ve MusaPekel MusaPekel kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum. Ben yapılan güzellikleri hiçbir zaman inkar edecek birisi değilim. Desteklerini hiçbir zaman esirgemiyorlar sağ olsunlar, var olsun.

XenGenTR çok büyük bir AİLE?

Aynı zamanda Ugur Ugur abime, Halis Halis abime ve MusaPekel MusaPekel kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum. Ben yapılan güzellikleri hiçbir zaman inkar edecek birisi değilim. Desteklerini hiçbir zaman esirgemiyorlar sağ olsunlar, var olsun.

XenGenTR çok büyük bir AİLE?
doğru hocam ben onları unuttum gerçekten kendilerine bende teşekkür ediyorum :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.