Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular 3.0.11

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba

videoda yapıldığı gibi tek adımları inceledim ve takip ederek kurulumu gerçekleştirdim ancak anasayfada gözükmedi, öne çıkarma işlemlerinide yaptım görsel de ekledim. Başka ne olabilir gözükmemesi için acaba.

Merhaba

videoda yapıldığı gibi tek adımları inceledim ve takip ederek kurulumu gerçekleştirdim ancak anasayfada gözükmedi, öne çıkarma işlemlerinide yaptım görsel de ekledim. Başka ne olabilir gözükmemesi için acaba.

genel bir hata sanırım bendede aynı sorun mevcut

Biriniz eklentiyi kurun ve acp girişleriniz bana atın bir göz atayım.

Merhaba

Kullanıcı grup izinlerinde bu eklentiyi görebilmelerine dair izin sağlamalısınız.

Sağ taraftaki kapatma tuşuna basıp SAYFAYI yenileyip açtığınızda, böyle oluyor.
1644984244063.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.