Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular 3.0.11

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
üstad aynı yere yölendiriyor. tarayıcı kaynaklımı diye baktım diğer tarayıcıdada aynı sorunu yaşadım.
Hata bazı sorunlarla karşılaştık

Evet şimdi test ettim ve gördüm, aynen dediğiniz gibi, kontrol ediyoruz.

bizde konular gelmiyor acaba neyi eksik yapıyoruz
konuyu öne çıkar diyip görsel ekledim ama gelmiyor

1642451753503.png

İlk olarak kaç adet öne çıkan konu eklediniz, bir kaç tane ekleyin ve sagda bulunan küçült/büyüt butonunu da bir deneyin.

İlk olarak kaç adet öne çıkan konu eklediniz, bir kaç tane ekleyin ve sagda bulunan küçült/büyüt butonunu da bir deneyin.
Hocam temamda böyle sıkıntı var çözünürlüğü düşürünce yada düşük olanlarda oluyor ek olarak mobilde varsayılan temayı editledik, 2.2.3 sürümünü kullanıyoruz xenforo. Screenshot

1644071440466.png
Bu şekilde bir görünüm alıyorum, nasıl düzeltebiliriz ? [MetaFivem] Öne Çıkanlar yazısına tıklarsam aşağıdaki sayfaya atıyor, sekme altında gözükmüyor.

1644071485962.png

Başlığın en sağında bulunan genişler, daralt butonuna tıklarsanız düzelecektir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.