Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Resimli one cikan konular

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Resimli one cikan konular 3.0.8

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
indirmek için tepki vermek zorundasınız diyor, konu başlığını beğendim, daha ne yapmalıyım. ayrıca lütfen bu tip saçma, vakit kaybettiren uygulamalardan vazgeçin. beğensem ne olur beğenmesem ne olur, neyiniz artar veya eksilir. eleştirimi lütfen dikkate alın.

Screenshot_3.png
görsellerin üzerinde böyle siyah noktalar çıkıyor. Bu noktaları nasıl yok edebiliriz, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Şunu bir extra.less isimli şablonunuza ekleyerek deneyin;

CSS:
.xgtResimliOnecikanlar .onecikan-overlay 
{
   background-image: none;
}

Emeğinize teşekkürler....

1 den fazla sayfalarda; Öne çıkan konulara tıklayınca ilk sayfaya gidiyor, eklentide yönlendiren kodun sonuna "/unread" ekledim ve artık en son okunan / okunmamış mesaja götürüyor. Güncelleme ile ayar özelliği gelebilir.

Merhabalar arkadaşlar her şeyi doğru yaptım fakat konuyu öne çıkar şeçeneği yok nasıl yapabilirim?

Merhabalar arkadaşlar her şeyi doğru yaptım fakat konuyu öne çıkar şeçeneği yok nasıl yapabilirim?
Yetkilerden ayarlamanız gerekiyor. Gerekli yetkilendirmeleri verdiniz mi peki ?

Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kullanıcı grup izinleri >> Yetki verilecek grup >> [XenGenTr] One çıkan resimli konular yetkileri

Yetkilerden ayarlamanız gerekiyor. Gerekli yetkilendirmeleri verdiniz mi peki ?

Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kullanıcı grup izinleri >> Yetki verilecek grup >> [XenGenTr] One çıkan resimli konular yetkileri
evet hepsini tek tek yaptım yok çıkmyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.