Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Popup System

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Popup System 2.1.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Çerezlerinizi temizleyip tekrar deneyiniz. Eklenti de herhangi bir problem bulunmamaktadır.
Çerezleri'de temizledim ama yine aynı kapatmaya basıyorum kapanıyor tekrar tekrar açılıyor versiyon 2.2.2 onla alakalı olabilir mi acaba

Son versiyonda test edildi herhangi bir sorun görülmedi.

Sadece bana özel heralde hocam :)

Bir çok kişi kullanıyor bu eklentiyi. Her güncelleme çıktığında zaten test ediyoruz çıkardığımız eklentileri. Kapatma, çarpı işareti ikonuna tıkladığınız da süre gelmediği sürece görünmemesi lazım. Ayarlarınızı kontrol edin. Bunun için video çekmiştim zaten. ;)

Eklenti 2.1,x 2.2.2 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Lütfen videolu anlatımı uygulayınız.
dosyaları sildim sildim tekrar attım popupu aktif et ve kaydet dedikten sonra ve gerekli img resim kodunu yapıştırmama ragmen gelen birşey yok hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim ?

dosyaları sildim sildim tekrar attım popupu aktif et ve kaydet dedikten sonra ve gerekli img resim kodunu yapıştırmama ragmen gelen birşey yok hocam yardımcı olabilirseniz sevinirim ?

Eklenti kullanıcı izinlerine dayalı çalışmaktadır. Kullanıcı gruplarına da izin verdiniz mi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.