Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Popup System

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Popup System 2.1.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
selamlar. aynı sorun bende de var sanırım eklentinin güncelleme ihtiyacı hasıl oldu.

Eklenti güncelense çok güzel olucak. Rica etsem bakabilseniz.

Merhaba eklentiyi kurdum fakat çalıştıramadım yardımcı olabilecek birisi var mı acaba

Merhaba,

Yaşadığınız sorun nedir acaba?

Kullanıcı gruplarından yetki verdiniz mi?

Adsız.jpg

Gayet güzel bir eklenti teşekkürler. Sizden ricam bunu sadece bir kez görünüp, daha da kapatınca görünemeyecek şekilde nasıl ayarlayabiliriz. Süper olur kod vs var ise. netr0n netr0n hocam.

24 saatte 1 kez olarak ayarlı, kullanımda bir problem olmuyor. Tabi sizin istediğiniz de yapılabilir sanırım

24 saatte 1 kez olarak ayarlı, kullanımda bir problem olmuyor. Tabi sizin istediğiniz de yapılabilir sanırım
Hocam 1 gün sonra tekrar gözükecek ben sadece bir kez yeni üye olana gözüküp kapanmasını istiyorum.

Bir video ekleyeceğim kişiye forum kullanımı anlatacak basitçe sonra kaptınca daha da görmesin istiyorum. netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ rica ediyorum çözüm üretirler ise minnettar olurum.

Hocam 1 gün sonra tekrar gözükecek ben sadece bir kez yeni üye olana gözüküp kapanmasını istiyorum.

Bir video ekleyeceğim kişiye forum kullanımı anlatacak basitçe sonra kaptınca daha da görmesin istiyorum. netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ rica ediyorum çözüm üretirler ise minnettar olurum.
Kurdum ama kapanmıyor sürekli açık kalıyor. Bir hata var gibi. netr0n netr0n

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.