Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1 - Forumdan öne çıkarmak istediğiniz konuları belirtin ve onlar için bir arka plan resmi atayın.

[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular
Xenforo 2 için hazırladığım bu eklenti ile forumdan konularınız öne çıkararak gösterim yapabilirsiniz.​
Eklenti tamamen Türkçe olarak yazılmıştır. Artık xf.com paylaşmayacağım için eklentilerimi Tamamen Türkçe olarak yazdığımı bilmenizi isterim.​

Eklenti özellikleri,...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Gecenlerde ana sayfada beta versiyonu fark etmiş ve cok beğenmiştim. Henüz test etme imkanım olmadı ama diğer öne çıkan konulara göre daha fazla ayar özelliği eklenmiş gibi geldi bana.

Ellerinize, emeğinize sağlık.

eTiKeT™ eTiKeT™ dostum ellerine sağlık, çok güzel olmuş.
Verilen emek ortada. Ufak bir öneride bulunsam gösterim izni verilen 3 alan dışında widget olarakta istenilen alana çekilse güzel olur.

Ellerinize sağlık.
Benim önerim ise resim yükleme seçeneklerinin siteden veya başka bir siteden yapılabilmesi,

Verilen emek ortada. Ufak bir öneride bulunsam gösterim izni verilen 3 alan dışında widget olarakta istenilen alana çekilse güzel olur.

Aslına öyle bir fikir ile başladım fakat kanar çubuğunda istediğim gibi durmayınca girek 3 konum ile sınırlandırdım bende :)

Ellerinize sağlık.
Benim önerim ise resim yükleme seçeneklerinin siteden veya başka bir siteden yapılabilmesi,

Ne yazık dışarıdan veri çekmek için geçerli gerekçeler lazım. Bunun için bence bir gerekçe yok ne trafik sorunu,ne alan sorunu var neden böyle bir uygulama istiyorsunuz ki ?
Ancak şöyle bir gelişme olabilir V2 ile tek konu slider olarak gösterim yapmayı düşünüyorum bakalım...

o şekilde güzel duracağını sanmıyorum

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Bu arada eklenti harika olmuş. Elinize sağlık.

Son düzenleme:
Emeğiniz için teşekkür ederim. Elinize sağlık.
Şunu merak ediyorum: Bu eklenti olsun veya diğer başka eklentiler olsun, ekletilerin güncellenmiş versiyonu her zaman için alt versiyonları kapsar mı? Yani Eklenti yayınladı ve eklentinin ilk verisyonunu kurduk, daha sonra aradan geçen zaman zarfı içinde eklentinin 3 - 4 sürüm güncellendiğini yükseldiğini gördük... Burada ekletinin en son versiyonunu direk ekleti üzerine güncellediğimizde herhangi bir sorun olur mu?
Şimdiye kadar pek sorunla karşılaşmadık. Ama hani bu ilerleyen zamanlarda sorun teşkil eder mi?

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Emeğiniz için teşekkür ederim. Elinize sağlık.
Şunu merak ediyorum: Bu eklenti olsun veya diğer başka eklentiler olsun, ekletilerin güncellenmiş versiyonu her zaman için alt versiyonları kapsar mı? Yani Eklenti yayınladı ve eklentinin ilk verisyonunu kurduk, daha sonra aradan geçen zaman zarfı içinde eklentinin 3 - 4 sürüm güncellendiğini yükseldiğini gördük... Burada ekletinin en son versiyonunu direk ekleti üzerine güncellediğimizde herhangi bir sorun olur mu?
Şimdiye kadar pek sorunla karşılaşmadık. Ama hani bu ilerleyen zamanlarda sorun teşkil eder mi?

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Güncelleme işleminde normal durumda hiç bir zarar görmesi gereklidir tabi eklentide bir hata yok ise.

Ellerinize sağlık güzel eklenti.

Trafik ve alan sorunu olanlar için resmi ftpye yükleme yerine dış linkten çekme seçeneği de eklense çok güzel olurdu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.