Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Onaylanmamış Üyeye İçeriği Gizle

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Onaylanmamış Üyeye İçeriği Gizle 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Onaylanmamış Üyeye İçeriği Gizle - [XenGenTr] Onaylanmamış üyeye içeriği gizleme eklentisi

Merhaba, arkadaşlar.

Üyeliklerde mail onayı, moderatör onayı vs olmadan kullanıcılara içerik göstermek istemediğinizi söylemiştiniz. Bunu şablon değişikliklerinde de yapabilirdik ve daha önce bir kaç üyemize yapmıştık ama eklenti olursa tüm temalarda veya tema güncellemelerinde uğraşmak zorunda kalmayız dediğiniz için isteğinizi kıramayıp böyle ufak bir eklenti haline getirdik.

Eklenti kurulduğu andan itibaren foruma üye olmuş ama mail onayını yapmamış veya moderatör tarafından...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bu yüzden mail onaylı yapamıyordum. Mail onaylı üyelik de forumu görebiliyordı.. Bu .ok iyi oldu..
Elinize sağlık çok teşekkür ederim.. Akşam deneyeceğim.

Şimdi denedim eklentiyi.
Bu eklenti ile kısıtlı mesaj gösteriyordum misafirlere. Şimdi bu eklentiyi kurunca kayıt oluyor e-posta onayı süresince mesajları kısıtlı gösteriyor. Şimdilik sorun yok gibi.. Ama örnek resimlerdeki ikazları göstermiyor. Sanırım benim grup ayarları ile ilgili olmalı..
Yeni kayıt üye forum içeriği gizle seçili olmadığı için( eklentimden dolayı 300 karakter sınırlaması) sizsin mesaj görünmüyor.. Sorun değil mantık olarak istediğimi yapıyor..
Elinize sağlık
Ben bunu çok yıllar önce sormuştum..

1659471013285.png

1659471034877.png

Son düzenleme:
Tekrar denedim, Kayıtlı üyelerin forum izinlerini Forum içeriğini göremez seçtim.
Yeni üye sahte mail ile kayıt oldum.
İçeriği kısıtlı eklenti nedeni ile 300 karaktere kadar gösteriyor...Bir çakışma var gibi o eklenti ile..

1659472344280.png

1659472357518.png

Tam olarak tespit edebilmem için siteniz üzerinde incelemem gerekli.

Eklenti kurdum iyi çalışıyor.

Mailini onaylamayan üyeleride görebilme eklentiside olsa iyi olurdu.Panelden aratmak uzun sürüyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.