Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Kullanıcı Rozetleri

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
[XenGenTr] Kullanıcı Rozetleri eklentisi forumlarınızda kullanıcılarınıza alt alta kullanıcı bannerları atamak yerine, bu eklenti sayesinde güncel ve yeni forum yazılımlarında olduğu gibi kullanıcı avatarlarının kenarına rozet ataması yapabilirsiniz. Eklenti xenforo.gen.tr üzerinde kuruludur.

Detaylı videolu anlatım:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Özellikleri
  • Svg, png, jpg, gif formatlarında rozetler ekleme
  • Mesaj sayısına dayalı rozet ataması
  • Rozet güncelleme
  • Başlık güncelleme
  • Mesaj sayısı güncelleme
  • Sınırsız rozet ekleme
  • Rozet açıklamalarını güncelleme
  • Rozet aktif veya pasif yapabilme
  • Rozet silme (Silindiğinde ftp temizliği de yapmaktadır)
  • Rozet ilerleme durumunu (progress) kullanıcı profilinde gösterme
  • Tema özellikleri alanında avatar üzerindeki konumunu değiştirme
  • Rozete arka plan rengi atama
  • Rozet boyutunu değiştirebilme,
  • Opsiyonel online ibaresi ekleme

Ekran görüntüleri:

xgtrozetkapak.jpg

Admincp nav alanı

rozetcpnav.png

Admincp Kullanıcı rozetleri

rozetayarlar.jpg

Kullanıcı profil alanında rozet ilerleme durumu

rozetprofile.gif

Öncelikle elinize sağlık.
Bu konuda benim aslında bu mantıkta bir düşüncem var, bunu da entegre ederseniz amaca hizmet etmiş olur.
Şöyle anlatayım..
Bizde bazı kullanıcılar var ve çok mesaj yazmıyorlar. Ama yazınca da tam mesaj yazıyorlar. Ben bu üyeye kriter olarak bir rozet vermek isterim ama bunu lüzümsuz mesaj yazanlarla aynı statüye almak istemiyorum.
Örneğim 3 mesaj yazmış ve tam cevap yazmış olan üyeye, bu rozeti manuel tanımlayabilmeliyim. Bunu gruğ yükseltme olarak yapmak isterdim ama bir çok ilişiklendirilmiş izinlerden dolayı yapamıyorum.
Kısaca, istediğim kullanıcıya, kriterler haricinde rozet atayabilmem için ekstra bir seçenek..
Yani serbest rozet atayabilme..

Öncelikle elinize sağlık.
Bu konuda benim aslında bu mantıkta bir düşüncem var, bunu da entegre ederseniz amaca hizmet etmiş olur.
Şöyle anlatayım..
Bizde bazı kullanıcılar var ve çok mesaj yazmıyorlar. Ama yazınca da tam mesaj yazıyorlar. Ben bu üyeye kriter olarak bir rozet vermek isterim ama bunu lüzümsuz mesaj yazanlarla aynı statüye almak istemiyorum.
Örneğim 3 mesaj yazmış ve tam cevap yazmış olan üyeye, bu rozeti manuel tanımlayabilmeliyim. Bunu gruğ yükseltme olarak yapmak isterdim ama bir çok ilişiklendirilmiş izinlerden dolayı yapamıyorum.
Kısaca, istediğim kullanıcıya, kriterler haricinde rozet atayabilmem için ekstra bir seçenek..
Yani serbest rozet atayabilme..
Teşekkür ederiz. Tamam zaman bulduğumda bu isteğiniz için bir ekleme yapmaya çalışırım.

Teşekkür ederim.. Emeğinize sağlık..

Ellerinize sağlık iyi satışlar,
Fikri kendi forumum için biraz çalmış olabilirim. ?

Ellerine emeklerine sağlık üstad. ? ?

Güzel Bir hava katmış Emeğine sağlık abi :p

Uzman Üye olmuşuz haberimiz yok. :D

Eline sağlık hocam. Yine bombayı patlatmışsın :D

Yalnız bu koyduğumuz ikonların boyutlarıyla oynayabilsek harika olurdu. Kullanıcıların koyduğu resmin üzerine geliyor.

Şöyle kibar şekilde azcık daha küçültebiliriz hocam ;)

NOT: Eklenti ücretliymiş? Bende diyorum niye en tepede indirme butonu yok :D

Şöyle daha seksi durdu sanki :D

1664868713568.png

herzamanki gibi xengentr farkı <3 Fiyat Bilgisi Öğrenebilirmiyim <3

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.