Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel [XenGenTr] Kullanıcı banner sistemi Yükledim Doğru Çalışmadı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Eklentiyi kapattığınızda yada kaldırdığınızda düzeliyormu sistem ? Biraz mantık dışı bu ama bakalım ne çıkacak.

Evet eklentiyi kaldırdığımda düzeliyor ama galiba temadan temayı değiştirdim şuan başka temaya geçtim ondada biraz yönetici vs bannerlarda kayma var.

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    129.4 KB · Görüntüleme: 12
Kullandığı ilk tema arkadaşımızın alfonsonun teması eklenti onla çakışıyor

Merhaba,

Bu sistemini bozulmasını birçok nedeni vardır.

1. Neden :

Sisteminiz eğer tema sürümüyle banner sürümleri aynı değil ise yani tema sürümü : 2.0 banner sürümü ise 2.1 ise böyle hata alabilirsiniz.

2. Neden :

Eklentilerin kısır döngü yapıp direk olarak yapılan şablon değişikliğiniden kaynaklı karşılıklı çatışma diyebiliriz.

3. Neden :

Sunucu kaynaklı olabilir bu nedenleri göz önüne alıp deneme yapınız eğer bu nedenleri yaptınız ama olmadı dediğinizde konunun altına uzaktan yardım edebilirim.

İyi Forumlar.

Merhaba,

Bu sistemini bozulmasını birçok nedeni vardır.

1. Neden :

Sisteminiz eğer tema sürümüyle banner sürümleri aynı değil ise yani tema sürümü : 2.0 banner sürümü ise 2.1 ise böyle hata alabilirsiniz.

2. Neden :

Eklentilerin kısır döngü yapıp direk olarak yapılan şablon değişikliğiniden kaynaklı karşılıklı çatışma diyebiliriz.

3. Neden :

Sunucu kaynaklı olabilir bu nedenleri göz önüne alıp deneme yapınız eğer bu nedenleri yaptınız ama olmadı dediğinizde konunun altına uzaktan yardım edebilirim.

İyi Forumlar.
Hocam yardımcı olurmusunuz uzaktan ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.