Güncel [XenGenTr] Kullanıcı banner sistemi Yükledim Doğru Çalışmadı

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Eklentiyi kapattığınızda yada kaldırdığınızda düzeliyormu sistem ? Biraz mantık dışı bu ama bakalım ne çıkacak.

Shelter

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Evet eklentiyi kaldırdığımda düzeliyor ama galiba temadan temayı değiştirdim şuan başka temaya geçtim ondada biraz yönetici vs bannerlarda kayma var.

Ekli dosyalar

MusaPekel

MaveraCheats
Yönetici
XGT Mod
Merhaba,

Bu sistemini bozulmasını birçok nedeni vardır.

1. Neden :

Sisteminiz eğer tema sürümüyle banner sürümleri aynı değil ise yani tema sürümü : 2.0 banner sürümü ise 2.1 ise böyle hata alabilirsiniz.

2. Neden :

Eklentilerin kısır döngü yapıp direk olarak yapılan şablon değişikliğiniden kaynaklı karşılıklı çatışma diyebiliriz.

3. Neden :

Sunucu kaynaklı olabilir bu nedenleri göz önüne alıp deneme yapınız eğer bu nedenleri yaptınız ama olmadı dediğinizde konunun altına uzaktan yardım edebilirim.

İyi Forumlar.

Shelter

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Merhaba,

Bu sistemini bozulmasını birçok nedeni vardır.

1. Neden :

Sisteminiz eğer tema sürümüyle banner sürümleri aynı değil ise yani tema sürümü : 2.0 banner sürümü ise 2.1 ise böyle hata alabilirsiniz.

2. Neden :

Eklentilerin kısır döngü yapıp direk olarak yapılan şablon değişikliğiniden kaynaklı karşılıklı çatışma diyebiliriz.

3. Neden :

Sunucu kaynaklı olabilir bu nedenleri göz önüne alıp deneme yapınız eğer bu nedenleri yaptınız ama olmadı dediğinizde konunun altına uzaktan yardım edebilirim.

İyi Forumlar.
Hocam yardımcı olurmusunuz uzaktan ?