Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] HTML Sayfa sistemi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] HTML Sayfa sistemi 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Teşekkürler hocam eklenti çok güzel. Peki bunun 2-3 sayfalı olacak şekilde güncelleme çıkartmayı düşünür müsünüz? Yabancılarda dahil olmaz üzere çok talep olur baya aradım bulamadım böylesine kolay kullanılanı.
Maalsef şu an öyle bir düşünce yok, ancak ileride neler olur bilmiyorum şu an.

Eğer böyle bir şey yapmak isteyen olursa aşağıdaki Kodları kullanabilir. HTML ve css olarak dilediğiniz şablonu da ekleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 13699

HTML:
<!--[XGT] Html Kodlariniz-->

<div class="wrapper">
    <div class="plan">
        <header><i class="fab fa-xing"></i>
            <h4 class="plan-title">Basic</h4>
            <div class="plan-cost"><span class="plan-price">150₺</span><span class="plan-type">/ 1 Ay Destek</span></div>
        </header>
        <ul class="plan-features">
            <li>XenForo Kurulumu <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Eklentilerin Ayarlanması <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Forum Ayarlarının Yapılması <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Forum Optimizasyonu <i class="far fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Kategorilerin Oluşturulması <i class="far fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Öneklerin Oluşturulması <i class="far fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Sitemap Ayarları <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Üye Gruplarının Ayarlanması <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Terfi Sisteminin Ayarlanması <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Webmaster Tools Kaydı <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
        </ul>
        <div class="plan-select"><a class="nt-button nt-blue-button" href="https://web.whatsapp.com/send?phone=+905342418484&amp;text=Merhaba, netr0n. Destek almak istiyorum?">Satın Al</a></div>
    </div>
    <div class="plan">
            <h4 class="plan-title">Standart</h4>
            <div class="plan-cost"><span class="plan-price">200₺</span><span class="plan-type">/ 1 Ay Destek</span></div>
        </header>
            <li>Forum Optimizasyonu <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Sitemap Ayarları <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
            <li>Webmaster Tools Kaydı <i class="fal fa-times destekHayir"></i></li>
        </ul>
       <div class="plan-select"><a class="nt-button nt-blue-button" href="https://web.whatsapp.com/send?phone=+905342418484&amp;text=Merhaba, netr0n. Destek almak istiyorum?">Satın Al</a></div>
    </div>
    <div class="plan featured">
            <h4 class="plan-title">Professional</h4>
            <div class="plan-cost"><span class="plan-price">250₺</span><span class="plan-type">/ 1 Ay Destek</span></div>
        </header>
            <li>Sitemap Ayarları <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Webmaster Tools Kaydı <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
        </ul>
    </div>
    <div class="plan">
            <h4 class="plan-title">Ultra</h4>
            <div class="plan-cost"><span class="plan-price">400₺</span><span class="plan-type">/ 1 Ay Destek</span></div>
        </header>
            <li>Kategorilerin Oluşturulması <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Öneklerin Oluşturulması <i class="far fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Sitemap Ayarları <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Üye Gruplarının Ayarlanması <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Terfi Sisteminin Ayarlanması <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
            <li>Webmaster Tools Kaydı <i class="fal fa-check destekEvet"></i></li>
        </ul>
    </div>
</div>

Css Kodları

CSS:
@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Raleway:400,500,800);
@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Montserrat:800);

.wrapper {
    font-family: 'Raleway',Arial,sans-serif;
    color: #ffffff;
    text-align: left;
    font-size: 16px;
    width: 100%;
    max-width: 1200px;
    margin: 50px 10px 10px;
    margin-left: auto;
    margin-right: auto;
}
.wrapper .plan {
    margin: 0;
    width: 25%;
    position: relative;
    float: left;
    background: linear-gradient(to bottom, #02264f, #011327);
    border: 1px solid #01254e;
    box-shadow: 0 0 5px rgba(0, 0, 0, 0.25);
}
.wrapper .plan:hover, wrapper .plan.hover {
    background-color: #1c1c1c;
}
.wrapper .plan:hover i, wrapper .plan.hover i {
    -webkit-transform: scale(1.2);
    transform: scale(1.2);
}
.wrapper * {
    -webkit-box-sizing: border-box;
    box-sizing: border-box;
    -webkit-transition: all 0.25s ease-out;
    transition: all 0.25s ease-out;
}
.wrapper header {
    position: relative;
    padding: 20px 10px;
}
.wrapper header i {
    font-size: 56px;
    margin: 0 15px;
    color: #d34794;
    display: inline-block;
    float: left;
}
.wrapper .plan-title {
    top: 0;
    font-weight: 800;
    margin: 10px 0 0;
    text-transform: uppercase;
    letter-spacing: 1px;
}
.wrapper .plan-cost {
    margin: 0;
    opacity: 0.2;
}
.wrapper .plan-price {
    font-family: 'Montserrat', Arial, sans-serif;
    font-size: 1.3em;
}
.wrapper .plan-type {
    opacity: 0.8;
    font-size: 0.7em;
}
.wrapper .plan-features {
    padding: 0;
    margin: 0 0 40px;
    text-align: center;
    list-style: outside none none;
    font-size: 0.8em;
    text-align: left;
}
.wrapper .plan-features li {
    padding: 5px 5%;
    font-weight: 500;
    opacity: 0.5;
    border-left: 5px solid #0498f4;
    margin: 2px 20px;
}

.wrapper .plan-features li .destekEvet {
    float: right;
    color: #54ec06;
}

.wrapper .plan-features li .destekHayir  {
    float: right;
    color: red;
}

.wrapper .plan-select {
    background-color: rgba(0, 0, 0, 0.2);
    text-align: center;
}
.wrapper .plan-select a {
    color: #ffffff;
    text-decoration: none;
    padding: 15px 20px;
    margin: 20px;
    border-radius: 40px;
    font-size: 0.75em;
    display: inline-block;
    background-color: #f39c12;
}
.wrapper .plan-select a:hover {
    background-color: #262626;
}
.wrapper .featured {
    margin-top: -10px;
    background-color: #262626;
    box-shadow: 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.3);
    z-index: 1;
}
.wrapper .featured .plan-select a {
    margin: 30px 20px;
}
@media only screen and (max-width: 767px) {
    .wrapper .plan {
        width: 50%;
    }
    .wrapper .plan-title, .wrapper .plan-select a {
        -webkit-transform: translateY(0);
        transform: translateY(0);
    }
    .wrapper .plan-select a, .wrapper .featured .plan-select a {
        margin: 20px;
    }
    .wrapper .featured {
        margin-top: 0;
    }
}

@media only screen and (max-width: 440px) {
    .wrapper .plan {
        width: 100%;
    }
}
hocam ordaki x logolarını kendimize göre nasıl değiştiririz

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi [XenGenTr] HTML Sayfa sistemi Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

2.0.0 Güncellemesi

2.0.0 Güncelleme içeriği;
  • Sidenav ve widget opsiyonları ile artık ikisinden birini kullana bilirsiniz.
  • Sidenav alanını özelleştirmek için HTML kod alanı eklendi.
  • .js uzantılı dosya ekleme özelliği eklendi.
  • Script kod eklemek için HTML alanı eklendi.
  • Şablonların tümü xenforo daha iyi entegre için yeniden düzenlendi.

Güncellemenin devamını inceleyin...

Selamlar hocam ben bu eklentiyi kurdum fakat bu HTML Sayfa yazısını değiştiremiyorum

5.png

Selamlar hocam ben bu eklentiyi kurdum fakat bu HTML Sayfa yazısını değiştiremiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 18628
Kaynağın en altında Tab buton isim değişikliği olarak anlatılmıştır;

Maalsef şu an öyle bir düşünce yok, ancak ileride neler olur bilmiyorum şu an.
2-3-4 den fazla html sayfa oluşturmayı nasıl yapıyoruz. Yeni şablon oluşturup html ve yeni css oluşturarak css kodlarını yapıştırıyoruz. sonrasında ne yapmamız gerekiyor

Bu eklentide bunu yapamazsınız ne yazık ki, tek sayfa ile sınırlıdır.

Bu eklenti dışında xenforo kendi sayfalar sistemi kullanmalısınız. Bunu için şu soruya bir göz atınız;

Ek olarak eger HTML olarka kendiniz kodlayacaksanız şu an başka şansınız yok. Aklınızda olnanın ne olduğunu tam olarak bilmediğim için ancak bu kadar yardımcı ola biliyorum şu an.

kod bilgim olmadığı için sormak istiyorum bu konuda destek sunarsanız sevinirim ücretli / ücretsiz.

yapmak istediğim "sektör itibariyle siteye üye olan ticari hizmet veren kişilere ayrı bir sayfa yapmak istiyorum alanadi.com/ismailusta" bu sayfayı ise navbar'da Ticari Üyeler sekmesi altında veya sayfasında a-z'ye sergilenenmesini, bu sayfa "alanadi.com/ismailusta" sayfasında bu bizim ali ustanın bilgileri yer alsın istiyorum.

Sırasıyla:

HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | S.S.S | BİZE ULAŞIN

gibi sayfa içerikleri veya tek sayfa içerisinde de yer alabilir insanlar İsmail ustanın sayfasını incelediğinde ki bu usta ticari üye rankına sahip olan kişi. Böyle bir sayfa veya düzenleme yapabilirmiyiz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.