Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] HTML Sayfa sistemi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] HTML Sayfa sistemi 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Zamanında VIP üyelik sayfası için para verip aldığım eklentinin çok daha esnek halini ücretsiz forumumuzda görmek gerçekten de Harika. Ellerine emeklerine sağlık eTiKeT™ eTiKeT™ kardeşim.

Elinize sağlık hocam işlevsel olarak çok fazla iş görüyor :)

Yanlız domain.com/test olarak link yolu nerede onu göremedim :) veya nereden veriyoruz eklenti panelinde de gözümden mi kaçtı ben mi bulamadim anlamadım :))

İyi günlerde kullanın,lakin demek istediğinizi anlamadım.

Zamanında VIP üyelik sayfası için para verip aldığım eklentinin çok daha esnek halini ücretsiz forumumuzda görmek gerçekten de Harika. Ellerine emeklerine sağlık eTiKeT™ eTiKeT™ kardeşim.
Güle güle kullan abi..

• Beğen
Tepkiler: Sis
İyi günlerde kullanın,lakin demek istediğinizi anlamadım.

Navigasyondan oluşturuluyormuş tamamdir buldum ayarladım ama oluşturduğum navi de görünmüyor header kısmında. İlla css/html kodlarını ekledikten sonra mı navigasyon kısmında çıkıyor:)

Kuran arkadaşlar varsa bi el atabilir mi ? team ile bende görmek isterim net bi şekilde :)

Bende aradım taradım epey kurcalayarak elimden gelen, bulup editlediğim bu oldu :)

1607008534298.png

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam bu eklenti ile sadece 1 sayfa mı ekleyebiliyoruz?
ben toplamda 3 sayfa eklemek istiyorum bu eklenti ile yapmam mümkün mü?
eklenti çok kolay ve kullanışlı elinize sağlık

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam bu eklenti ile sadece 1 sayfa mı ekleyebiliyoruz?
ben toplamda 3 sayfa eklemek istiyorum bu eklenti ile yapmam mümkün mü?
eklenti çok kolay ve kullanışlı elinize sağlık
Ne yazık ki tek sayfa ekleye bilirsiniz.

Ne yazık ki tek sayfa ekleye bilirsiniz.
Teşekkürler hocam eklenti çok güzel. Peki bunun 2-3 sayfalı olacak şekilde güncelleme çıkartmayı düşünür müsünüz? Yabancılarda dahil olmaz üzere çok talep olur baya aradım bulamadım böylesine kolay kullanılanı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.