Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi 2021-03-07

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bu eklenti D.C Style - Link Proxy ye esinlenerekmi hazırlandı?

bu eklenti çok hoşuma gitti.. yapanın ellerine emeklerine sağlık teşekkürler

Eklenti v2.2.4 de Baglantı favikonları eklentisinin çalışmasını engelliyor. Güzel bir eklenti; düzenlenmiş yeni versiyon eklemeniz dileğiyle.

Yine harika bir eklenti daha harikasınız xenforo.gen.tr yönetimi ve üyeleri elinize sağlık

Site forum klasöründe kuruluysa bunu nerden düzeltebiliriz? Çünkü 404 hatası veriyor
eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

Son düzenleme:
peki bu eklentini yönlendirme sayfasında sağ veya sol kısma reklam ekleme gibi durum varmı ??

Site forum klasöründe kuruluysa bunu nerden düzeltebiliriz? Çünkü 404 hatası veriyor
eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n
Aynı sorunu bende yaşadım. Eklentiyi tekrar indirin ve aşağıdaki dosyaların içerisinde "/yonlendirme?to" kodunu "/forum/yonlendirme?to" şeklinde değiştirin ve sunucunuzdaki mevcut dosyalar ile değiştirin. Bu şekilde sorunu çözdüm. Sonraki versiyonda bu düzeltilebilir muhtemelen.

XF/Template/Templater.php
XF\Pub\Controller/redirect.php
\XF\BbCode\Renderer/Html.php

404 not found hatası alıyorum linklere tıklayınca

izin verdiğim siteler yönlendirmenin dışında kalmıyor, site sonuna , koydum yine bir şey değişmedi.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    57.1 KB · Görüntüleme: 16

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.