Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Harici bağlantıları yönlendirme sistemi 2021-03-07

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba hocam bu eklentinin 2.1.6 sürümü ile stabil çalışan versiyonu mevcutmudur forumda aradım ama bulamadım.

Bu eklentinin Farsça metin içeren bağlantılarda sorunları var (utf8 karakterli bağlantılar) Lütfen sorunu düzeltin ve güncellemeyi yayınlayın

Hayır, teşekkürler

Aynı sorunu bende yaşadım. Eklentiyi tekrar indirin ve aşağıdaki dosyaların içerisinde "/yonlendirme?to" kodunu "/forum/yonlendirme?to" şeklinde değiştirin ve sunucunuzdaki mevcut dosyalar ile değiştirin. Bu şekilde sorunu çözdüm. Sonraki versiyonda bu düzeltilebilir muhtemelen.

XF/Template/Templater.php
XF\Pub\Controller/redirect.php
\XF\BbCode\Renderer/Html.php

Bunu yapınca da dosya sağlık sistemi hata veriyor onu nasıl çözebiliriz?

kurulum yaparken

• Aşağıdaki dizinde belirtilen dosya(lar) bulunamadığı için bu eklenti kurulumu yapılamaz/güncellenemez:
    src/addons/XenGenTr/XGTHariciBaglantiYonlendir/XF/BbCode/Renderer/Html.php.
böyle bir hata ile karşılaşıyorum

kurulum yaparken

• Aşağıdaki dizinde belirtilen dosya(lar) bulunamadığı için bu eklenti kurulumu yapılamaz/güncellenemez:
    src/addons/XenGenTr/XGTHariciBaglantiYonlendir/XF/BbCode/Renderer/Html.php.
böyle bir hata ile karşılaşıyorum
FTP Yüklediğiniz dosyalarda bir hata yada eksik var, yanlış dizinede atmış ola bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.