Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Haber Akışı Eklentisi - XenForo News Ticker

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Haber Akışı Eklentisi - XenForo News Ticker 2021-12-15

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Haber Akışı Eklentisi - XenForo News Ticker - XenForo 2.2 için hazırlanmış haber akışı eklentisi

Buradaki https://xenforo.gen.tr/konular/netr0n-haber-akisi-eklentisi.530/ XenForo 1 ve XenForo 2 sürümleri için çalışan haber akışı eklentisi yapmıştık. İsteğiniz üzerine 2.2.x sürümü ile birlikte daha kapsamlısını sizler için hazırladık.

Videolu Anlatım

Fade ve Arrow görünümü

Ekli dosyayı görüntüle 15255

Fade görünümü

Ekli dosyayı görüntüle 15254

Fade ve progressbar görünümü

Ekli dosyayı görüntüle 15256

Typing görünümü...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

İlk yorum benden olsun, Hocam yine yapmışsınız yapacağınızı ❤️
Amacınız her zaman hizmet vermek olduğunu bir kez daha kanıtladınız...
Ücretli vermek yerine kullanıcılarınıza ücretsiz vermeniz gerçekten çok çok özel bir davranış.
Bu da sizin kalitenizi her zamanki gibi ortaya koyuyor...
İşte Xenforo.Gen.Tr Farkı..
Ellerinize sağlık ?

ahahhaah süpermiş bu ya :D teşekkürler dostum sevmeye basladım xenforoyu :)

N netron hocam eline koluna sağlık.

Söyle bir talebim olacaktı. Forumlardan haber akışı çekmeden, sadece özel akışı girişi yapıp gösterim yapabilirmiyiz.

1615490361614.png

F 5 çekince bu yenilenme arasındaki 1 saniyedeki bu görüntü normalmi :D çok css kullanıyorum ben ama netimden kaynaklıda olabilir

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

pardon abi linki embledsiz atmışım özür ..

merhaba, bende konu öneki ve yazıda şöyle bir hizalama sorunu var. Nasıl düzeltebilirim.
Haber.AkışıKonu.Öneki.Hizası.PNG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.